Kanser tedavisi gören ünlü oyuncu Ayçin Tuyun ameliyat oldu: Gülümseyerek uğurlamayı seçtim!

Kanser sebebiyle bir süredir ekranlardan uzak kalan ve tedavi gören oyuncu Ayçin Tuyun, saçlarını kazıttıktan sonra peruk kullanmaya başlamıştı. Geçtiğimiz aylarda tedavi sürecinin olumlu bir şekilde devam ettiğini ifade eden ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

"Küçük Kadınlar", "Ömre Bedel", "Kız Annesi", "Dedemin Dolabı", "Bir Yusuf Masalı" ve "Beyaz Gelincik" gibi birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Ayçin Tuyun, bir süredir meme kanseri nedeniyle tedavi görüyor. Kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını kazıtarak peruk kullanmaya başlayan genç oyuncu, geçtiğimiz gün önemli bir ameliyat geçirdi.

 Ayçin Tuyun

Ayçin Tuyun

"SİZ NE VERİRSENİZ HAYATTA SİZE AYNI ŞEKİLDE KARŞILIK VERİR"

Ameliyat sonrası sosyal medya hesabından bir video paylaşan Tuyun, sağlık durumu hakkında hayranlarına bilgi verdi. Yaşadığı zorlu günlere rağmen yüzünden gülümsemeyi bir an olsun eksik bırakmayan ünlü oyuncu, "Hastalık ve sağlık biz insanlar için hiç bir şeyin kalıcı olmadığı bu dünyada kanserde vücudumda bir misafirdi. Onu güzel ağırlamayı ve sonrasında gülümseyerek uğurlamayı seçtim. Bilirsiniz sertlik sertliği doğurur, siz ne verirseniz hayatta size aynı şekil karşılık verir" sözleriyle herkesi duygulandırdı.

 Ayçin Tuyun ameliyat oldu

Ayçin Tuyun ameliyat oldu

"BENİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADINIZ"

Tedavi sürecinde kendisini yalnız bırakmayan yakınlarıyla da bir fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmeyen Tuyun, "Hayatımın en zor anlarında yanımda oldunuz can dostlarım. Çok duygulandım. Beni hiç yalnız bırakmadınız" ifadelerini kullandı.

 Ayçin Tuyun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

Ayçin Tuyun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA İLK KEZ PERUKSUZ HALİNİ PAYLAŞMIŞTI!

3 aydır aldığı tedavinin olumlu sonuçlar verdiğini ve bu süreci atlatacağına dair umudunu kaybetmediğini dile getiren Tuyun, "Kansere inat gülümse" notuyla ilk kez peruksuz halini paylaştı. Sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Tuyun, hayranlarının desteğine "Kanserle mücadelem devam ediyor. Hep yeniyorum diyorum, inanıyorum. Her şeye rağmen dimdik ayakta ve hayattayım" sözleriyle karşılık verdi.

Ayçin Tuyun son hali

Ayçin Tuyun son hali

Hemen ardından bir paylaşım daha yapan Tuyun, "Kansere inat gülümse. Her şeye rağmen ayakta ve hayattayım" notuyla hayranlarına seslendi. 

Ayçin Tuyun peruksuz hali

Ayçin Tuyun peruksuz hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Çekimleri devam eden "Efsane" filminin setinde korkutan yangın! 2 büyükbaş hayvan telef oldu

Umut Kurt ile Melisa İnci’den romantik yıldönümü kutlaması!

İLİŞKİLİ HABER

Umut Kurt ile Melisa İnci’den romantik yıldönümü kutlaması!

BİR YORUM YAPIN 5

Tülin 4 gün önce

ALLAH şifaversin inşaallah”gülen yüzün solmasın

ayhan kucukoglu 1 hafta önce

ALLAH cc acil sifalar nasip eylesin,cok gecmis olsun,

Toplam 1 beğeni

ahmed 1 hafta önce

Allah'a sığın tövbe et ve tesettürüne dikkat et

Toplam 1 beğeni

Misafir1 1 hafta önce

ALLAH cc acil şifalar versin bu kardeşimize ve hasta olan bütün kardeşlerimize.

Toplam 1 beğeni

Yalelli 1 hafta önce

Bunlar ne zaman ünlü olmuşlar da bizim haberimiz yok...

Toplam 1 beğeni