Mustafa Sandal'dan kayınpederine büyük jest!

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, Haziran 2022'de İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmişti. Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Mustafa Sandal yeni şarkısını kliplendirdi. Klibindeki detay hayranlarının gözünden kaçmadı.

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 3 Haziran 2022'de İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmişti. İkilinin mutlu evlilikleri magazin dünyasında parmakla gösteriliyor. Mustafa Sandal, yeni şarkısı 'Tamam Tamam'ı kliplendirdi.

Mustafa Sandal'dan kayınpederine büyük bir jest geldi. Klibinde kayınpederi Cihan Sütşurup’u oynattı. Hürriyet'in haberine göre; söz ve müziği Harun Sürek’in yazdığı, Ecem Gündoğdu’nun yönettiği klipte oğlu Yaman da DJ rolünde yer aldı.

63 yaşındaki Cihan Sütşurup’un klipte oynayacağı, klipte styling yapan eşi Melis Sandal’ın bile haberi yoktu. 63 yaşında klip yıldızı olan Cihan Sütşurup da bu havalı ortamın “cool” sahibi gibi görünüyor. 

Şoray Uzun sözlerine "çeyrek asır" diye başladı! Şoray Uzun'dan eşine romantik sözler

İLİŞKİLİ HABER

Şoray Uzun sözlerine "çeyrek asır" diye başladı! Şoray Uzun'dan eşine romantik sözler
58 yaşındaki Yavuz Bingöl'den nişanlısıyla poz verdi! Sosyal medya yıkıldı

İLİŞKİLİ HABER

58 yaşındaki Yavuz Bingöl'den nişanlısıyla poz verdi! Sosyal medya yıkıldı
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0