Nihat Hatipoğlu ameliyat masasına yatacak! Nihat Hatipoğlu'na ne oldu?

Geçtiğimiz günlerde tansiyon nedeni ile hastaneye kaldırılan ve sevenlerinden dua isteyen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, yeniden hastaneye yatmasıyla gündem oldu. Nihat Hatipoğlu, bu defa ameliyat masasına yatacağını duyurdu. Peki Nihat Hatipoğlu'na ne oldu?

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Temmuz ayında apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Sevenlerini korkutan ve meraklandıran Nihat Hatipoğlu, sevenlerinden sosyal medya hesabı üzerinden dua istemişti. Sağlığına kavuşmasının ardından tekrar hastaneye yatacağını duyuran Nihat Hatipoğlu, sevenlerini meraklandırdı. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda ameliyat olacağını duyurdu.

Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu

AMELİYAT MASASINA YATACAK

Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Nihat Hatipoğlu'nun ameliyat olacağı duyuruldu. "Nihat hocamız yarın (bugün) sabah kalp anjiyosu ameliyatı olacak. Sizlerden hocamız için dua istirham ederiz" ifadeleri kullanıldı.

Ne olmuştu?

 

"SADECE MUHAMMED İSMİ AKLIMA GELDİ"

Rahatsızlığından bahseden Hatipoğlu,  "Ambulansla gittiğim hastanede ne hanımımın ne de çocuklarımın ismi aklıma geldi, sadece 'Muhammed' ismi geldi. Sizlerin de hayatında ve gönlünüzde hep Allah ve Muhammed olsun. Allah hepinize tüm hastalarımıza şifalar versin. Tedavimin ardından sizlerle yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum" şeklinde konuşmuştu.

"BÜTÜN TARİH BOYUNCA ARKASINDAN GİTTİM"

Hayatı boyunca dini anlatmaya ve yaşamaya çalıştığının altını çizen Hatipoğlu, "Bütün tarih boyunca insanlara rol model olan Peygamber Efendimizin arkasından gittim. Allah bizi onun yolundan ayırmasın çünkü bir millet dinini, imanını, tarihini ve şuurunu yitirdiği zaman hiçbir şeyi kalmaz." dedi. Aynı zamanda "Ne mutlu bana ki ;sizin gibi şerefli, onurlu, ağzı dualı, vefalı , imanlı, zor günde olması gereken yerde olan dostlarım var. Var olun. Rabbim hepinizi cemali ile mükafatlandırsın" sözlerini sosyal medya hesabından yazmıştı.

NİHAT HATİPOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA BÖYLE GELMİŞTİ

Yaşadığı rahatsızlık sonrasında Instagram hesabından dua isteyen Hatipoğlu, sağlık durumu hakkında X hesabından açıklama yapmıştı. Hatipoğlu, "Sevgili dostlar. Dün ani bir rahatsızlığım oldu. Ama hamd olsun şimdi iyiyim. Arayan, dua eden, ilgilenen bütün kardeşlerime sevgilerimi iletiyorum. Rabbim iyi temennilerde bulunan siz kardeşlerimi korusun. Hepimiz duaya muhtacız. Kimse 2 dakika sonrasını garanti edemez. Duayla kalın." notunu düşmüştü.

NİHAT HATİPOĞLU'NA NE OLDU?

Yaptığı programlarda sorulan sorular ve verdiği yanıtlarla gündemden düşmeyen Nihat Hatipoğlu hastaneye kaldırıldığı sosyal medya hesabı üzerinden verilmişti. Tansiyon sebebi ile hastaneye kaldırılan Nihat Hatipoğlu, sosyal medya açıklamasında "Nihat hocamız tansiyon sebebiyle hastanede şu an tedavi görmekte. Sizlerden hocamız için dua talep ediyoruz." notu düşülmüştü.

Nihat Hatioğlu hastaneye kaldırıldı

Nihat Hatioğlu hastaneye kaldırıldı

Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 5

Osman Bube 9 ay önce

MaşaaAllâh sakal nasıl yakışıyor, Allah CC şifalar versin

alihan 9 ay önce

Allah şifa versin..inşaallah bu yaşadığı rahatsızlık uyanışına vesile olur..

Toplam 1 beğeni

MaKuS 9 ay önce

Anjiyo ameliyat değil ki , ama yine de şimdiden büyük geçmiş olsun .

ahmet 9 ay önce

hikayeci

misafir 9 ay önce

Allah .şifa versin. Günahlarımızı af etsin.Güzel afiyetli mülk evler nasip etsin

Toplam 4 beğeni