Anıl Altan çocuklarıyla ilgili gelen yoruma isyan etti!  "Akşamları odaya kilitliyoruz"

Sosyal medya hesabında kızlarıyla olan eğlenceli dakikaları paylaşan Anıl Altan, gelen yoruma kayıtsız kalamadı. Yaptıkları işler dışında aile hayatlarını da sosyal medya hesaplarından paylaşan ünlü çift, Anıl Altan'ın paylaşımı üzerine gelen yoruma verdiği cevapla gündeme geldi.

2016 yılında meslektaşı Pelin Akil ile dünyaevine giren oyuncu Anıl Altan, sosyal medya da çocuklarıyla ilgili yapılan yoruma sessiz kalamadı. Ünlü çift, 2019 yılında ikiz çocukları Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olmanın sevincini yaşadı. Anıl Altan, sosyal medya hesabından kızlarıyla yaptığı paylaşımının altına gelen yoruma karşı tepkisini dile getirdi.

Anıl Altan ve kızları

Anıl Altan ve kızları

"AKŞAMLARI BAŞKA ODAYA KİLİTLİYORUZ"

Anıl Altan'ın kızlarıyla olduğu bir video paylaşımının altına gelen "İlk dikkatimi çeken ablasının duruşu oldu. Sanki biraz ihmal ediliyor gibi" yorumuna Anıl Altan sinirlendi. Sık sık çocukları hakkında eleştirilere maruz kaldıklarını ve bu konudaki hassasiyetlerini takipçileri ile paylaşan Anıl Altan, yoruma "Evet bilerek yapıyoruz, akşamları başka odaya kilitliyoruz, çiğ et veriyoruz, iki gün aralıklarla da su veriyoruz" şeklinde yanıt verdi.

Anıl Altandan şok eden cevap

Anıl Altandan şok eden cevap

"14 SANİYEDEN 4 SENE ÇIKARIMI YAPAN YÜKSEK ZEKALI ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM"

Sosyal medyadan gelen yoruma sinirlenen Altan, sürekli Alin ve Luna üzerinden ebeveynliklerinin sorgulanmasından da yakındı. Ünlü isim bu durumu; "Yarın ki videoyu izleyince de Alin ihmal ediliyor dersin... Sen nasıl karar verirsen ona göre düzenleriz günleri. Senin ve Meryem'in birden fazla çocuğu olunca daha güzelini yaparsınız. 14 saniyeden 4 sene çıkarımı yapan yüksek zekalı arkadaşları tebrik ederim, aynı şekilde devam." diyerek tepkisini dile getirdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Hande Erçel yeni dizisinin set arkasından paylaşım yaptı! "Leyla'yı hazırlıyoruz"

Fatih Terim'in doğum gününe ünlüler akın etti!

İLİŞKİLİ HABER

Fatih Terim'in doğum gününe ünlüler akın etti!
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Byrm 8 ay önce

Kapatın ozaman ağınızı mağınızı