Cansever'den yıllar sonra gelen itiraf: Şöhret oldum ama yüzüm hiç gülmedi!

Arabesk müziğin sevilen sanatçısı Cansever, Türkiye'deki ilk röportajında gerçekleri anlattı! Müzik kariyerinin ilk yıllarında yapımcı ve prodüktörler ile zorluklar yaşadığını dile getiren Cansever, ilk kez gerçekleri anlattı. Cansever, "Şöhret oldum ama yüzüm hiç gülmedi" dedi.

Kuzey Makedonya asıllı söz yazarı ve şarkıcı Cansever, 1997 yılında ilk defa İbrahim Tatlıses’in sunduğu 'İbo Show' adlı programa katılmıştı. Programda, kendi yorumuyla seslendirdiği ‘Kara Çadır’ adlı Yemen türküsü çok beğeni alarak kısa sürede içerisinde popüler olmasını sağlamıştı. Yıllar sonra İstanbul'da müzik çalışmalarına başlayan Cansever, Türkiye'ye geldikten sonra yaptığı ilk röportajda gerçekleri anlattı. O zamanlarda hakkının yendiğini ve bu yüzden sağlık durumunun kötüleştiğini dile getiren Cansever, röportajı sırasında, yapımcı ve prodüktörleri için "Hakkımı asla helal etmiyorum" dedi. 

Cansever

Cansever

"AMELİYAT OLDUĞUMDA CEBİMDE BEŞ KURUŞ YOKTU"

Rahatsızlığının ameliyat ile tedavi edilebileceğinden fakat yapımcılarının sürekli ertelediğinden bahseden ünlü şarkıcı; "Beni hep oyaladılar. Bugün yarın derken iş kırmızı kar yağınca ameliyat olursuna kadar geldi. Onlara asla hakkımı helal etmiyorum. Almanya'da kamburum için ameliyat olduğumda cebimde beş kuruş yoktu. İnanır mısınız milyonlar kazandırdığım firma sahipleri, prodüktörler beni bir kez olsun aramadılar. İbrahim Tatlıses'in tüm bu olanlardan haberi olmadı, olsaydı hepsinin kulaklarını çekerdi." dedi.

Cansever

Cansever

"KEŞKE İBRAHİM TATLISES BENİ KEŞFETMESEYDİ"

Şöhretinin ona mutluluktan ziyade hüzün ve acı getirdiğini anlatan Cansever; "Şöhret oldum ama yüzüm hiç gülmedi. Bazen düşünüyorum keşke İbrahim Tatlıses beni keşfetmeseydi. Keşke Makedonya'da tarlalarda ırgatlık yapsaydım da sağlığım yerinde olsaydı. Bazen 'her şeyi bırakıp gitsem' diyorum ama bu sefer de sevenlerime haksızlık etmiş olurum" şeklinde konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Masterchef Türkiye'de korkutan anlar! Mehmet şef fenalaştı

Masterchef Türkiye'de korkutan anlar! Mehmet şef fenalaştı

İLİŞKİLİ HABER

Masterchef Türkiye'de korkutan anlar! Mehmet şef fenalaştı
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 9

KAMAN 9 ay önce

Keşke gitseydin makedonya ya bizde sana çok meraklıydık

Eyya 9 ay önce

senin için gitmek en iyisiyse git sevenlerin öyle çabuk unuturki şaşar kalırsın. insanoğlu neyi unutmuyorki kendinize bu kadar çok anlam yüklemeyin

Toplam 1 beğeni

Medeni Mehmet 9 ay önce

Yok yok haksızlık etmiş olmazsın bize, bence de git memleketine. Biz seni çok sevdik ama en çok memleketine gidişini..

MASK 9 ay önce

ne demek ibrahim tatlısesin haberi olmadı hem programına çıkacaksın hem de anladığım kadarı ile onun müzik ajansında olacaksın beyefendinin hiç haberi olmayacak kim inanır buna

zako 9 ay önce

puhahah birgün tarlada çalışın nasıl geri döneceğinizi şaşırırsınız

Yorumların Tümünü Okuyun