Filtrenin dozunu kaçıran İzel'e takipçilerinden destek geldi! "Nolmuş yaptıysa..."

90'lı yılların yıldızı İzel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımında filtrenin dozunu kaçırınca peş peşe yorumlar da gecikmedi. Filtreyi fazla kaçırdığını söyleyen kullanıcılara, ünlü şarkıcının takipçilerinden destek geldi.

90'ların unutulmaz isimleri arasında yer alan İzel-Çelik-Ercan, dün akşam İstanbul'da verdikleri konser ile sevenleriyle buluştu. 90'ların unutulmaz isimleri arasında yer alan şarkıcılar, konserleriyle İstanbulluların adeta kulaklarının pasını sildi. Sahne için özenli bir şekilde hazırlanan 90'lı yılların yıldızı İzel, kuliste verdiği pozları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Şarkıcının paylaştığı karelere uyguladığı filtre ise adet ortalığı karıştırdı.

İzel Çelik Ercan

İzel Çelik Ercan

İzel Çelik Ercan üçlüsü yine yaptı yapacağını! 90İLİŞKİLİ HABERİzel Çelik Ercan üçlüsü yine yaptı yapacağını! 90'lı yılları resmen yeniden yaşattı

"FİLTREDE SON NOKTA"

Konser öncesi kulisten sahne kıyafetiyle paylaşımda bulunan İzel o paylaşımına "Sahne öncesi hazırlığı… Glitter da son nokta" notunu düşmüştü. Karelerde fazla filtre olduğunu fark eden kullanıcılar şarkıcının paylaşımına "Filtrede son nokta" yorumunu yaparak eleştiride bulunurken İzel'in takipçileri ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmadı.

İzel filtreli paylaşım

İzel filtreli paylaşım

İzel

İzel

TAKİPÇİLERİ DESTEK ÇIKTI

Ünlü şarkıcı kendisine gelen eleştirilere "Glitter'da Sim dediğimiz şey yani .Sürdüm sürüşturdüm. Hemde abartıp son nokta dedim. Fotoshop'a gelince sahne fotograflarında herkes gibi kullandım. Kullanmadıgim da oluyor cunku en önemlisi dogru ışık.Size de güzel seyler yazan herkese sonsuz teşekkür eder,kalplerinizden operim." yorumunu yaparak cevap verdi. İzel'in yorumuna katılan takipçileri ise "Ne filtreler gördü bu gözler İzel'de hiç sırıtmamış çok güzel olmuş", "Ne olursa olsun çok hanımefendi kimseye bulaşmayan bir sanatçı ben seviyorum", "Nolmuş yaptıysa. İzel her haliyle güzel zaten" diyerek ünlü şarkıcıya desteklerini gösterdi.

Takipçilerinden İzele destek

Takipçilerinden İzele destek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Müge Anlı bu sefer de Ayşe Teyze'nin yardımına koştu! 17 gün önce kaybolan muhabbet kuşu...

Yeşilçam oyuncusu Oya Alasya hayatını kaybetti! Zeki Alasya'nın ilk eşiydi

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam oyuncusu Oya Alasya hayatını kaybetti! Zeki Alasya'nın ilk eşiydi
Petek Dinçöz'ün kış hazırlığı: "Eve gidip salça yapacağım..."

İLİŞKİLİ HABER

Petek Dinçöz'ün kış hazırlığı: "Eve gidip salça yapacağım..."

BİR YORUM YAPIN 0