Dolandırıcılıkla suçlanan fenomen Nevra Bilem'in skandal ses kaydı! Ramazan’da dua et o para...

Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi. Altın paylaşımlarıyla dikkat çeken fenomen Nevra Bilem hakkında dolandırıcılık suçundan 30 ayrı şikayet yağdığı belirlendi. Son olarak fenomene dair şoke eden bir ses kaydı ortaya çıktı.

Sosyal medya fenomeni olan Nevra Bilem hakkında son günlerde iddialar dikkat çekiyor. İfadeye çağrıldığı da söylenen fenomen hakkında polise peş peşe şikayetler gidiyor. Mağdur sayısı da her geçen gün artıyor. 

nevra bilem dolandırma

nevra bilem dolandırma

ŞİKAYETLER PEŞ PEŞE YAĞIYOR!

Fenomenin dolandırıcılık yaparak gelir elde ettiği iddiaları sürerken Kanal D Ana Haber'de yeni iddialar gündeme geldi. Kanal D Haber'in aktardığı bilgilere göre, fenomen mağdurları artıyor, art arda şikayetler geliyor. Onlarca kişiyi mağdur eden Nevra Bilem hakkında iddialara göre 30 ayrı şikayet var.

NEVRA BİLEM'İN SKANDAL SES KAYDI

Son olarak ise fenomene dair şoke eden bir ses kaydı ortaya çıktı. Bir kişi fenomen yüzünden mağdur olup mesaj atınca aldığı yanıt şoke etti.

"BOLCA DUA ET O PARA SENİ BULUR" 

Nevra Bilem mağdura "Ben suçluyu haklıyı ayıramıyorum ayıramadığım için de bir ödeme yapmıyorum. Ben parasında değilim ben dolandırıldım yani, ben şu an kimseye güvenemiyorum. Allah nasip ederse sen duanı et Ramazan'da bolca duanı et o para seni bulur" dedi. Kanal D Haber'de fenomenin iddialar sonrası altın paylaşımlarını durdurduğu takılarını bile çıkardığı da iddia edildi. Aynı zamanda Nevra Bilem'in reklam paylaşımları da azaldı.

YAYINLARINI SÜRDÜRMEYE DEVAM ETTİ

O şikayetçilerin arasında bir depremzede de vardı. Altınlarını gösterdiği paylaşımlarla dikkat çeken Bilem'in takipçileri fenomene inanarak sosyal medya reklamı yaptığı mobilya firmasına parasını kaptırdı ama ünlü fenomen o markanın reklamını yapmaktan vazgeçmedi.

"GÜVENLE ALABİLİRSİNİZ" DEDİ

Bilem, paylaşımında, "Güvenle alabilirsiniz, hiçbir sıkıntı çıkmayacak" dedi. Onlarca kişi, Nevra Bilem'in sözlerine inanarak alışveriş yaptı. Aylar geçti, ürünler kimseye teslim edilmedi.

nevra bilem depremzedeler

nevra bilem depremzedeler

Aralarında depremzedelerin de olduğu mağdurlar, Nevra Bilem'e mesaj attı. Dolandırıldığını belirten bir mağdur, Nevra Bilem'e mesaj attığını belirterek, "Whatsapp'tan ve instagram'dan yazdım. Engellendik. Bize hiçbir şekilde dönüş yapmadı" ifadelerini kullandı.

Aynalı Tahir ile yıldızı parlayan ve 45 kilo veren oyuncu Kayra Şenocak'ın son hali olay oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Aynalı Tahir ile yıldızı parlayan ve 45 kilo veren oyuncu Kayra Şenocak'ın son hali olay oldu!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 23

sefer 2 hafta önce

görgüsüz dolu ülkemizde malesef.. ve malesef bu görgüsüzlerde prim yapiyor.. nedense.. prim veren bu millet kendisi akillanmiyor bir türlü

Toplam 2 beğeni

Kul insan 2 hafta önce

Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz bunların hepsine hesabını sormalıdır

Toplam 2 beğeni

sems 2 hafta önce

Elle tutulur gözle görülen şeyleri alın. Kuyumcuya kıran mı girdi.

Toplam 1 beğeni

Türük 2 hafta önce

Ahlaksız bir medya maymunu daha

Toplam 4 beğeni

feraset 2 hafta önce

Tam bir zırvalık fenomen nedir yahu, menler ne nane yapıyorlar da bu kadar şöhret ve para içinde yüzüyorlar.

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun