Hasan Can Kaya'nın servet değerindeki arabası gündem olmuştu! Rahatsızlığını dile getirdi

Konuşanlar programıyla adından söz ettiren ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın lüks aracı gündem olmuştu. Lüks aracıyla gündeme gelen başarılı komedyen bu durumdan rahatsız olduğunu söyledi.

'Çok Aşk' filmindeki rol arkadaşı Büşra Pekin ile aşk yaşadığı iddialarıyla magazin gündemine gelen Hasan Can Kaya, önceki gün Etiler'de lüks aracıyla görüntülendi.

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Lüks aracına binen ünlü komedyen, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını, fark edince; "Arkadaşlar, kaçmıyorum ben ya. Buradayım sorun yok. Yanımda da kimse yok" diyerek güldü.

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya

33 yaşında olan komedyenin 20 milyon TL'lik arabası gündem olmuştu.

RAHATSIZ OLDUĞUNU AÇIKLADI!

A Para'da Sinan Özedincik ile Merve Yurtyapan’ın sunumuyla ekrana gelen 'Biz Bize' programına konuk olan Hasan Can Kaya bu konuda rahatsızlığını dile getirdi.

“Ünlü olayım diye bir çabam olmadı hiç. İş konuşur her zaman" diyen Hasan Can Kaya konuşmasının devamında ise "Yalnız bir adama dönüştüm ama yalnızlık çekmiyorum. Bekâr bir adamım biriyle yakalansam da arkasında dururum ama göze sokmak istemem. Lüks bir arabayla haber oldum rahatsız oldum. Mahremiyeti seven biriyim" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

MasterChef Türkiye'de gerginlik tavan yaptı! Somer Şef o ismi stüdyodan kovdu

Yalı Çapkını dizisindeki o sahne olay oldu! Tüm susturulmuş kadınlar adına...

İLİŞKİLİ HABER

Yalı Çapkını dizisindeki o sahne olay oldu! Tüm susturulmuş kadınlar adına...
Dünyaca ünlü yıldızın 30 milyon dolar değerindeki evi ağızları açık bıraktı!

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü yıldızın 30 milyon dolar değerindeki evi ağızları açık bıraktı!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 5

birisi 2 ay önce

Ünlü komedyenmiş.Geçin onları, bana göre topluma bişeyler katmayı bırakın fazlasıyla zarar veriyorlar. Yazık çok yazık...

Toplam 1 beğeni

Tepki 2 ay önce

O zaman mütevazi bir araba al arkadeş..!

ismail 2 ay önce

Adamlar belden aşağı muhabbetler ile bu kadar servet ediniyorlar işte. Geldiğimiz halimiz, ahlakımız bu, yazık bu müslüman topluma.

Toplam 1 beğeni

xyz 2 ay önce

Şimdi bu adam ne kadar kazancı var ki 20 milyonluk arabaya biniyor? Ne kadar vergi vermiş ?

Toplam 3 beğeni

Akil 2 ay önce

Küfür ederek ve bozuk ağızla malayani muhabbetlerle paralar kazanıp lüks arabalara biniyorlar. nasıl bir çağa denk geldik Yarabbim.

Toplam 4 beğeni