Doğumdan sonra epilepsiyi atlattığını söyleyen Esra Ezmeci'nin açıklamaları şaşırttı!

Haberler.com'un youtube kanalının konuğu olan ünlü psikolog Esra Ezmeci hakkında merak edilenleri yanıtladı. Samimi açıklamalarda bulunan Ezmeci'nin doğum yaptıktan sonra 15 yıldır mücadele ettiği epilepsi rahatsızlığından nasıl kurtulduğunu anlattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu'nun yaptığı 'Haber Bahane' programının bu haftaki konuğu olan Klinik Psikolog Esra Ezmeci çocukluk döneminden, 15 yıldır mücadele ettiği epilepsi rahatsızlığına kadar hakkında tüm merak edilenleri anlattı. Yaşadığı olayla şaşırtan Ezmeci'nin açıklamaları dikkat çekti.

Esra Ezmeci

Esra Ezmeci

Esra EzmeciİLİŞKİLİ HABEREsra Ezmeci'nin başörtülü paylaşımına tepki geldi! Ayasofya'dan paylaşım yapan psikoloğa...

15 YILDIR EPİLEPSİ İLE MÜCADELE EDİYORDU!

Kalaycıoğlu'nun "Mutlu bir çocukluk yaşadın mı?" sorusunu cevaplayan ünlü psikolog, "Modern bir aileye sahiptim. Niye olduğunu bilmiyorum ama çocukluğumda aşırı duygusaldım. Mesela babam masal anlatırken ben hüngür hüngür ağlardım. 8 yaşındayken bir kere bayıldım ve epilepsi olduğumu öğrendik. Benim en büyük dönüm noktalarımdan biriydi. 15 sene epilepsi hastasıydım. Benim hayatımı çok zorladı. Her bayılmada bir sürü şey unutuyorsun, bayılacağım diye korkuyorsun, okulu tamamlayabilecek miyim diye korkuyorsun. Psikolojik olarak daralmalar, bunalmalar..." ifadelerini kullanarak 15 yıldır mücadele ettiği epilepsi rahatsızlığını anlattı.

"OĞLUM DOĞDUKTAN SONRA HASTALIK KENDİLİĞİNDEN GİTTİ"

Hastalığı nasıl yendiğinden bahseden Ezmeci, "Epilepsiden dolayı ruhsal olarak da zor bir dönem geçirdim. Bu da beni psikolojiye yönelten bir şeydi. Epilepsiyi tetikleyen birçok neden var. Hormonal etkilerden dolayı hamilelik döneminde krizler artıyor. Allah'ın lütfuyla doğum yaptıktan sonra epilepsiyi atlattım. Normalde böyle bir şey yok. Oğlum doğduktan sonra kendiliğinden bitti. Hastalığı yendikten sonra üniversite okudum. Epilepsi olduğum için derslerim kötüydü, çocukluk hatıralarımın çoğu yok. Çok az hatıram var" ifadelerini kullanarak şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Popstar Mehtap felç geçirmişti! İşte Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu...

İLİŞKİLİ HABER

Popstar Mehtap felç geçirmişti! İşte Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu...
Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı?

İLİŞKİLİ HABER

Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı?
İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0