Burak Özçivit'ten ödül törenine damga vuran mesaj!

GQ Men of the Year 2023 ödül törenine katılan Burak Özçivit'in Gazze'ye destek konuşması damga vurdu. Savaşta ölen çocukları unutmayan Özçivit, duygulandıran bir konuşmaya imza attı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

GQ Men of the Year 2023 ödül töreni İstanbul'da gerçekleştirildi. Törene ünlü isimler akın etti. Burak Özçivit 10. Yıl Özel İkon ödülünü aldığı törende Gazze'ye destek açıklamasıyla gündem oldu.

KONUŞMASIYLA TÖRENE DAMGA VURDU

İki evlat sahibi olarak çocukların öldürüldüğü bir yerde, hiçbir şekilde böyle bir dünyayı şahsım adına kabul etmiyorum.

O yüzden inşallah çocukların öldürülmediği bir dünyada buluşmak üzere demek istiyorum. Bu bireysel benim kendi içimden geçen, o yüzden sizlere bununla ilgili teşekkür etmek istiyorum.

Özçivit'in bu ifadelerine salon coşkulu bir alkışla destek verdi.

Safiye Soyman zayıflama sırrını açıkladı! İşte 12 kilo verdiren o yöntem

İLİŞKİLİ HABER

Safiye Soyman zayıflama sırrını açıkladı! İşte 12 kilo verdiren o yöntem
Kızıl Goncalar'da zikir sahnesi tüyleri diken diken etti! Kalpler Allah'ı anmakla huzur bulur

İLİŞKİLİ HABER

Kızıl Goncalar'da zikir sahnesi tüyleri diken diken etti! Kalpler Allah'ı anmakla huzur bulur
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0