Demet Akalın sevenlerini korkuttu! Hastane odasından paylaştı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ameliyat oldu. Akalın hastane odasında çekilmiş olduğu kareyi paylaşarak sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Demet ve Jess'le Gel Konuşalım programının sunucusu Demet Akalın bu sabah ses telindeki kist nedeniyle ameliyat oldu. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Akalın, "İsmail Koçak hocam ses telimdeki yalancı kistten kurtardı, şükür sabah. Ben iyiyim sabah Allah razı olsun tüm mesaj atanlara" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın ameliyat oldu

Demet Akalın ameliyat oldu

Akalın'a sevenlerinden 'geçmiş olsun' mesajları yağdı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Sedat Anar'dan çok konuşulacak itiraflar!Kerbela bu insanlığa bir dersti ama kimse ders almadı

Ayşe Tolga'nın 3 katlı 300 metrekarelik süper lüks villası olay oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Ayşe Tolga'nın 3 katlı 300 metrekarelik süper lüks villası olay oldu!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0