Semiramis Pekkan o anları ilk kez anlattı! "Ajda ile soluğu hastanede aldık"

Sesi ve sahne performanslarıyla adından sık sık bahsettiren ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, bu kez kız kardeşi Semiramis Pekkan'ın yaptığı dikkat çekici açıklamalar üzerine gündeme geldi. Bir dönemin en önemli oyuncu ve solistlerinden Semiramis Pekkan, ablası Ajda Pekkan hakkında ilk kez konuştu.

Yaz boyunca verdiği konserlerle sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde kız kardeşi Semiramis Pekkan'ın çocukluk yıllarında yaşadıkları bir olayı anlatması üzerine sosyal medyada gündem oldu. Verdiği röportaj sırasında ablası Ajda Pekkan'ın oldukça hiperaktif bir çocukluk geçirdiğinden bahseden Semiramis Pekkan, yaşadıkları olayda büyük bir yara almadığı için kendisini şanslı hissettiğini söyledi.

Semiramis Pekkan ve Ajda Pekkan

Semiramis Pekkan ve Ajda Pekkan

"UNUTAMADIĞIM BİR ANI!"

Zannedilenin aksine abla kardeş ilişkilerinde yaramaz çocuğun ablası Ajda Pekkan olduğunu dile getiren Semiramis Pekkan, röportajı sırasında bu duruma sıklıkla şaşırıldığını ifade etti. Semiramis Pekkan; "Unutamadığım bir çocukluk hatıram var, çok komik. Erenköy'de anneannemin evinde oturuyoruz. Daha doğrusu anneannemin çiftliğinde. Ben o zaman 3 yaşındayım, Ajda da 5 yaşında. Ben ne kadar uysalsam, Ajda da o kadar hiperaktif. Ajda'nın bütün arkadaşları erkek. Komşularımızın sanırım o dönem hep erkek çocukları vardı. Aralarında tek kız Ajda. Bir gün beni bir ağacın karşısında durdurup kafama da bir elma koydu. Ve taşlayarak o elmayı düşürmeye çalıştılar. Nasıl ama? Tabii o sırada kafam yarıldı. Hastaneye koştuk. Artık buna gülünür mü, ağlanır mı? 3 yaşında bir çocuk, masum olduğu için ne söylenirse yapıyor. İşte o bendim. Kafama elma koyup taşla düşürmeye çalıştılar. Kafam yarıldı, soluğu hastanede aldık. Ben, elma ve taş. En komik ve unutamadığım çocukluk hatıralarımdan biridir." şeklinde konuştu. 

Semiramis Pekkan

Semiramis Pekkan

Kısa süre içerisinde hızla yayılan röportaj üzerine Semiramis Pekkan'ın Ajda Pekkan ile olan anısı sosyal medyada büyük beğeni aldı. 

Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya'ya 3,5 yıl hapis istemi!

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya'ya 3,5 yıl hapis istemi!
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0