MS Hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç'ın son hali korkuttu!

Uzun süredir MS hastalığı ile mücadele eden şarkıcı Serdar Ortaç, ağrıları nedeniyle yürümekte zorlandı. Tekerlekli sandalyede görüntülenen Ortaç'ın o halleri herkesi endişelendirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

MS hastalığıyla (Multipl Skleroz) yıllardır mücadele eden ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün konser için hazırlanırken görüntülendi. Daha önce hastalığıyla üzücü açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç'ın son hali herkesi üzdü.

YÜRÜMÜKTE ZORLANDI!

Ünlü şarkıcı kuliste konser öncesi hazırlanırken ağrıları nedeniyle ayakta durmakta zorlandı. Tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan Ortaç'ın kalkarken zorlandığı anlar hayranlarını endişelendirdi. Hayranlarıyla fotoğraf çektirirken de desteğe ihtiyaç duydu.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Serdar Ortaç'ın bu halini gören sevenleri geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Birçok sosyal medya kullanıcısı; "Üzdü bu görüntüler", "Allah yardımcısı olsun", "Ooo bayağı ilerlemiş Allah tüm hastalara güç, kuvvet şifa versin", "Geçmiş olsun ya çok üzüldüm", "Seni böyle görmeye yüreğim dayanmaz", Yazık ne hale gelmiş üzüldüm valla" yorumunda bulundu.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıya ter döktüren ‘Ayet’ sorusu! Cevabı biliyordu ama...

İLİŞKİLİ HABER

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıya ter döktüren ‘Ayet’ sorusu! Cevabı biliyordu ama...
Kerem Alışık'ın yeni elektrikli aracı hayrete düşürdü! Fiyatı ise...

İLİŞKİLİ HABER

Kerem Alışık'ın yeni elektrikli aracı hayrete düşürdü! Fiyatı ise...

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 3

selim 3 ay önce

halini görüyorlar hala resim çektirme derdindeler insan bu jadarmı görgüsüz olur ya

Vatandaş 3 ay önce

Serdar Bey, ümidini kaybetme, imanını bırakma. Belki de Allahımız böylece seni temizleyip affedecek.

A .ü. 3 ay önce

Ahmet Kaya'ya çatal atan adam Allah SANA bunu yaptı