Petek Dinçöz'ün annesi de estetik akımına uydu! Yüzünün son hali herkesi şaşırttı

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz'ün annesi de son dönemde estetik yapan ünlüler kervanına katıldı. Petek Dinçöz'in annesi Esra Süay Toğuş'un operasyondan sonraki hali görenleri şaşkına çevirdi.

Petek Dinçöz'in annesi Esra Süay Toğuş, gençleşmek istedi. Görünümden rahatsız olan Esra Süay Toğuş, "Yüzümdeki üzgün bakışın geçmesini istiyorum. Çektiğim acılar yüzüme yansıdı. Çizgilerimin bir anda geçmesini istiyorum" diyerek soluğu estetik doktorunun yanında aldı. Toğuş, yüz gençleştirme operasyonu geçirdi. 

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Dinçöz'ün annesine sosyal medyadaki kullanıcıları; "Kendinize ne yaptınız?", "Eski haliniz çok güzeldi", "Nasıl bir operasyon bu?" şeklinde yorumlar yaptı.

Sosyal medyada çok konuşulan videoda, "Yüzümdeki üzgün bakışın geçmesini istiyorum" ifadelerini kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Tamer Karadağlı kendisini tiye alan Şahan Gökbakar'ı mahkemeye veriyor!

Shakira'dan 'Barbie' çıkışı! Ünlü şarkıcının kadın-erkek rollerine ilişkin sözleri gündem oldu

İLİŞKİLİ HABER

Shakira'dan 'Barbie' çıkışı! Ünlü şarkıcının kadın-erkek rollerine ilişkin sözleri gündem oldu

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Son Kral 1 hafta önce

teyze senin derdin neydi de bu hale geldin?