Hazal Kaya'dan Ali Atay paylaşımı! Eşinin doğum gününü böyle kutladı

Yer aldığı başarılı projelerde gösterdiği oyunculuk performanslarıyla adından sık sık bahsettiren ünlü oyuncu Hazal Kaya, bu kez geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Eşi Ali Atay'ın doğum gününü Instagram hesabından kutlayan ünlü oyuncu, kısa süre içerisinde hızla yayılan paylaşımıyla adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

En son Pera Palas'ta Gece Yarısı adlı dijital bir projede yer alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, kızı Leyla Süreyya'nın doğumunun ardından oyunculuk kariyerine ara vermişti. Aile hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde eşi Ali Atay'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Beraber çekildikleri bir videoyu paylaşan Hazal Kaya, eşine yazdığı not ile büyük beğeni aldı. 

Hazal Kaya ve Ali Atay

Hazal Kaya ve Ali Atay

"MAŞALLAH"

Paylaşımı sırasında "Canım sevgilim, iyi ki doğdun! Seni çok seviyorum! Bir de aşırı beğeniyorum tü maşallah" şeklinde not yazan ünlü oyuncu, eğlenceli paylaşımı üzerine sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Ali Atay ve Hazal Kaya'nın videodaki halleri ise izleyenleri güldürdü. 

İşte, Hazal Kaya'nın o paylaşımı...

MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç'ın son hali üzdü!

İLİŞKİLİ HABER

MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç'ın son hali üzdü!
Deniz Baysal'dan dikkat çeken açıklama! "Devrim Özkan ile işe başladığımızda..."

İLİŞKİLİ HABER

Deniz Baysal'dan dikkat çeken açıklama! "Devrim Özkan ile işe başladığımızda..."
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0