Mehmet Ali Erbil son hareketiyle gündem oldu! Kimse ne yaptığına anlam veremedi

Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündem olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son yaptığı hareketle herkesi şaşkına çevirdi. Gittiği bir lokantada para toplayan ünlü şovmenin bu hareketini kimse anlamlandıramadı.

Her yaptığı hareket ve söylediği sözlerle gündem olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son yaptığı hareketle tekrar gündem olmayı başardı. Erbil, şimdi de gittiği bir lokantada Arap turistlerden para topladı.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ

Bir restoranda eline aldığı şapka ile gezmeye başlayan Mehmet Ali Erbil, Arap turistlerin yanına dans ederek yaklaştı ve "Yallah yallah" diyerek şapkaya para atmalarını istedi. O anlarda Arap turistler şaşkın bakışlarla ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Arap turistlerden bir miktar para alan Mehmet Ali Erbil, daha sonra ise masadan ayrıldı. Restoranda yaşanan o ilginç anlardan geriye ise ünlü şovmenin yaptığı hareketler kaldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Müslüman bir kadına ırkçı taciz! ABD'de Fanatik İsrail yanlıları...

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 2

Garip 2 ay önce

Dilenerek nefsini mi terbiye ediyor acaba?..

zafer gülten 2 ay önce

aslında yaptığında gizli mana var,sanırım şunu demek istemiş---zengin arapların Gazne ve Suriye gibi ülkelere para harcamayıp,eğlenceye hiç çekinmeden para harcadığını ispat etmiş.helal sana Erbil.