Tahliye edilen Dilan Polat'ın kardeşi Can Doğu'nun ilk görüntüleri! Soruları yanıtsız bıraktı

Haklarında çıkan kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçakçılığı gibi suçlamalar sebebiyle tutuklanan Dilan Polat'ın kardeşleri Can Doğu ve Sıla Doğu hakkında tahliye kararı çıktı. Tahliye olduktan sonra ilk kez görüntülenen Can Doğu soruları yanıtsız bırakırken son hali ile de dikkat çekti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu grup kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçakçılığı gibi suçlarla gözaltına alındıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Tutuklanan isimler arasında Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu da yer alıyordu.

Can Doğu ve Sıla Doğu

Can Doğu ve Sıla Doğu

TAHLİYE KARARI VERİLDİ!

Polat ailesi hakkında yapılan aylık tutukluk değerlendirmesinin ardından 4. Sulh Ceza Hakimliği; Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verirken, Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da bulunduğu tutukluların ise tutuksuz yargılanmasına hükümetti. Tahliye edilen Can Doğu ilk kez görüntülendi.

Can Doğu ve Sıla Doğu tahliye edildi

Can Doğu ve Sıla Doğu tahliye edildi

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ! SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Gazete Magazin'in haberine göre; tahliye kararının ardından bir yakınıyla birlikte cezaevinden çıkarken görüntülenen Can Doğu aracına doğru ilerledi. Kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan ve sadece teşekkür eden Can Doğu'nun oldukça yorgun gözükmesi ve kilo alması da dikkatlerden kaçmadı. Cezaevinden çıktıktan sonra kardeşi Dilan Polat'ın tutukluluğunun devam ettiğini öğrenen abla Sıla Doğu sinir krizi geçirirken, Can Doğu'nun sakin tavrı dikkat çekti.

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

kağan 1 ay önce

tiplere bakın.ermenistan gibiler