Kurtlar Vadisi'nin Ömer Baba'sı Emin Olcay, yıllar sonra ortaya çıktı! Sevenlerine seslendi

Türk televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz oyuncusu Emin Olcay, yıllar ortaya çıktı. Gözlerden uzak bir hayat süren Olcay'ın son halini görenler usta oyuncuyu tanımakta güçlük çekti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bir döneme damga vurarak reyting rekorları kıran 'Kurtlar Vadisi'nde 'Ömer Baba' karakterine hayat vererek efsaneleşen Emin Olcay, yıllar sonra görüntülendi. Yıllardır gözlerden uzak bir hayat süren Olcay'ın son halini görenler usta oyuncuyu tanımakta güçlük çekti.

Reyting rekortmeni dizide 'Ömer Baba' karakterine hayat vererek akıllara kazınan usta oyuncu, sosyal medya aracılığıyla hayranlarına selam gönderdi.

Bir süredir gözlerden uzak bir hayat süren usta oyuncunun son halini gören hayranları Olcay'ı tanımakta güçlük çekti.

İşte Kurtlar Vadisi'nde 'Ömer Baba' karakteriyle efsaneleşen Olcay'ın son hali...

Çağatay Ulusoy'un bölüm başına aldığı ücret dudak uçuklattı! Toplamda 20 bölüm sürmüştü...

İLİŞKİLİ HABER

Çağatay Ulusoy'un bölüm başına aldığı ücret dudak uçuklattı! Toplamda 20 bölüm sürmüştü...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0