Çağatay Ulusoy'un bölüm başına aldığı ücret dudak uçuklattı! Toplamda 20 bölüm sürmüştü...

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla büyük beğeni alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, bu kez kazandığı ücret ile gündem oldu. Geçtiğimiz sezonda Gaddar dizisiyle izleyici karşısına çıkan Çağatay Ulusoy'un diziden bölüm başına ne kadar para aldığı ortaya çıktı.

Yeni sezonda yayınlanan Gaddar dizisiyle yıllar sonra ekranlara dönen ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, dizinin ilk sezonunda alınan final kararıyla uzun bir süre gündemde yer almıştı. Şimdilerde Bodrum Cennet Koyu'nda görüntülenen ünlü oyuncunun toplamda 20 bölüm süren diziden ne kadar kazandığı ortaya çıktı. 

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

BÖLÜM BAŞINA ALDIĞI ÜCRET DUDAK UÇUKLATTI!

İddialara göre şimdilerde lüks teknesinde tatil yapan ünlü oyuncunun bölüm başına 2 milyon TL kazandığı öğrenildi. Kısa süre içerisinde hızla yayılan haber, sosyal medyada büyük ses getirdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Kurtlar Vadisi'nin efsane ismi yıllar sonra ortaya çıktı!

Kurtlar Vadisi'nin Ömer Baba'sı Emin Olcay, yıllar sonra ortaya çıktı! Sevenlerine seslendi

İLİŞKİLİ HABER

Kurtlar Vadisi'nin Ömer Baba'sı Emin Olcay, yıllar sonra ortaya çıktı! Sevenlerine seslendi
Fahriye Evcen hamile mi? Fahriye Evcen 3. çocuğa hamile mi

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen hamile mi? Fahriye Evcen 3. çocuğa hamile mi
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0