TRT'nin ilgiyle takip edilen dizisi Vuslat, Pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Bu durum akıllara Vuslat dizisi final mi yapıyor sorularını getirdi. Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında Moldova ile karşılaşacak olan millilerimizin Moldova maçı Pazartesi akşamı gerçekleşecek. TRT ekranlarından yayınlanan eleme maçı sebebiyle Vuslat dizisinin yeni bölümü 1 Nisan akşamı yayınlanacak.

TRT'nin Pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Vuslat, Pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Bu durum acaba dizi final mi yapıyor sorularını da beraberinde getirdi. 

Kadir Doğulu'nun başrolünde olduğu dizi, farklı hikayesiyle de dikkat çekiyor. Reytingleriyle kısa sürede farkını ortaya koyan dizi, yeni bölümünü 1 Nisan akşamı yayınlayacak.

Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında Moldova ile karşılaşacak olan millilerimizin Moldova maçı Pazartesi akşamı gerçekleşecek. TRT ekranlarından yayınlanan eleme maçı sebebiyle Vuslat dizisinin yeni bölümü 1 Nisan akşamı yayınlanacak.

Vuslat

VUSLAT 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem, Perihan’ın tüm şartlarını kabul eder ve annesine ait olan dosyayı alır. Dosyada yer alan bir fotoğraf hem Kerem'i hem de Sultan'ı etkiler. Kerem’in annesi ile birlikte olduğu fotoğrafı gören Sultan, Madam Anet’in kaybolan kızı Alice’nin kaybolmadığını fark eder. Ancak nerede olduğu sorusu kafasını karıştırır.

İLİŞKİLİ HABER

Zalim İstanbul yayınlanmadan final kararı verildi

İLİŞKİLİ HABER

Çocuklar Duymasın'ın yayın günü değişti

İLİŞKİLİ HABER

Elimi Bırakma'nın yıldız isminin bilinmeyen özelliği

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit'e ikiz kadar benzeyen Burak Khan'dan ilk paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 0