Başrolünde Gökberk Yıldırımcı ve Özge Yağız'ın yer aldığı Yemin dizisinin heyecan dolu 43. bölümünün özeti yayınlandı. Reyhan'ın yeni tanıdığı bir kız çocuğuna yardım etme girişimi, evliliğinde sorunlar doğurmaya başlar. İşte Yemin'in 43. bölümünde yaşanacaklar.

Kanal 7'nin 42 bölümü geride bırakan günlük dizisi Yemin, bu akşam 43. bölümüyle ekrana geliyor. Evlendiği adamın annesi tarafından sevilmeyen ve evliliğini ayakta tutabilmek için büyük mücadeleler veren bir kadının hikayesini anlatan Yemin, içten hikayesiyle kısa sürede seyircinin gönlünde taht kurmayı başardı. Hafta içi her gün yayınlanan Yemin dizisinin 43. bölümünde yaşanacaklar, dizinin kalan bölümlerinde heyecan dozajını daha da yükseltti. 

YEMİN 43. BÖLÜM'DE YAŞANACAKLAR!

Cavidan ve Cemre, Reyhan ve Emir

Bir tesadüf sonucu tanıdığı küçük Zeynep'i korumak için Emir'i bile karşısına almayı göze alan Reyhan, üvey annesinin tehdidinden dolayı korku içerisinde yaşayan Zeynep'i konağa getirir. Herkesten gizli bir şekilde Zeynep'i konakta yaşatmaya çalışan Reyhan, bu süreçte kendisini oldukça çaresiz hisseder. Reyhan'a karşı sert ve tavırlı davranışlarını sürdüren Emir ise, Reyhan’ın davranışlarından şüphe etmeye başlar ve onu kıskanır.

Reyhan'ı oğlundan ayırmak için elinden geleni yapan Cavidan ise, eline bir koz olarak geçirdiği bu tuhaf durumu deşmeye devam eder. Kemal'in şirketinde part-time çalışmaya başlayan Leyla, babasının tehdidi dolayısıyla da oldukça tedirgindir. Talaz’ın ani ziyareti sonucu sıkıntıya düşen Leyla, bu durumda nasıl bir yol izleyeceğini bilememektedir?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden çocuk istismarı haberlerine büyük tepki!

İLİŞKİLİ HABER

Gamze Özçelik'ten babasıyla poz!

İLİŞKİLİ HABER

Yusuf Güney son kez konuştu! Gelen tepkili mesajlara yanıt verdi

BİR YORUM YAPIN 0