Ünlü isimlerden çocuk istismarı haberlerine büyük tepki!

24 Nisan 2019, 14:12
Ünlü isimlerden çocuk istismarı haberlerine büyük tepki!

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir çocuğun, cinsel istismara uğradığı gerekçesiyle yoğun bakımda tedavi altına alındığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcılar Alişan ve Demet Akalın, bu duruma en sert tepki gösterenlerden kişilerden oldular. Her iki isim de çocuk istismarcılarına idam getirilmesini talep ettiler. İki ismin yaptıkları idam çağrısına, binlerce sosyal medya kullanıcısı destek gösterdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda herkesi üzecek bir olay yaşandı. 5 yaşındaki bir çocuk, cinsel istismara uğradığı gerekçesiyle yoğun bakıma kaldırıldı. İstanbul Küçükçekmece'de yaşanan bu olay herkesi ayağa kaldırdı. Kısa sürede Twitter'de TT listesine de giren haber, sıcaklığını korumaya devam ederken, birçok ünlü isim de tepkisini göstermeye başlamış durumda. Bunlardan birisi de geçtiğimiz günlerde baba olan ünlü şarkıcı Alişan ve bir kız çocuğu annesi olan ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu.

Alişan, yapmış olduğu paylaşımda, '5 yaşında bir çocuğa, bir sübyana tecavüz eden yaratıklar.. Allah sizin belanızı versin.. Allah sizi helak etsin.. Bunları cehenneme bile almazlar.. Ağzım dolu dolu size beddualar etmeye devam edeceğim her gece.. Sizin gibiler İDAM edilmeli,İDAM cezası gelmeli.. Şerefsiz soysuzlar sizi..' ifadelerine yer verdi.

Demet Akalın ise, '5 yaş! Düşünmek bile beynimi zonklatıyor! İdam gelmedikçe bu iş çözülmez! Çözülmez! Çözülemez!' ifadelerini paylaştı. 

İşte Alişan'ın paylaşımı:

Alişan'ın paylaşımı

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
    birçok Avrupa ülkesinde bu tür suçlar için ömür boyu ilaçla tedavi,yani hadım cezası uygulanmaktadır. idam olmassa bile bu yapılsın. yoksa suçluya 20-30 sene ceza versende ,çıkar çıkmaz yine yapar.
    Cevapla