Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar, 2006 yılından bu yana yayına gelmeye devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne, Selin karakterine hayat veren Oya Okar damgasını vuracak. Selin karakterinin ekipten ayrılma isteğini dile getirmesi acaba Oya Okar da diziden ayrılacak mı sorusunu akıllara getirdi.

Başrolünde Zafer Algöz, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Oya Okar gibi isimlerin paylaştığı, 13 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisi, geçtiğimiz hafta kadrosuna 5 yeni oyuncu katmıştı. Aksiyonu her hafta yükselen dizide bu hafta, hem ayrılık haberi alınacak hem de Rıza Baba ve ailesini tehlikeli bir sınav bekleyecek. 

Dizinin bu haftaki bölümünde; Ali'nin ortaya çıkan babası ve ailesinin diğer üyeleri, ona ve Rıza Baba'ya zorlu günler yaşatmaya başlarken, Selin'in ekipten ayrılmak için tayinini başka bir şehre istemesi Mesut'u üzer. Bu durum, diziyi izleyenlerde de soru işaretleri oluşturdu. Selin'in ekipten ayrılma kararı almasının, karakteri canlandıran Oya Okar'ın diziden ayrılma isteği olup olamayacağı soruları gündeme gelmeye başladı. Akar'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı, ileri bölümlerde belli olacak.

Oya Okar, Arka Sokaklar

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden çocuk istismarı haberlerine büyük tepki!

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Hatipoğlu'nu isyan ettiren olay: Onları Allah'a havale ediyorum!

İLİŞKİLİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diriliş Ertuğrul için övgü dolu sözler

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Enver ve Murat Boz çiftinden bomba iddia: Evleniyorlar!

İLİŞKİLİ HABER

Antalya'da 11 günde 4 Hint düğünü yapılacak

BİR YORUM YAPIN 0