'İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var' Kanal 7 ekranlarında başlıyor!

Kanal 7 ekranlarında hasretleri dindirecek, kalpleri buluşturacak yepyeni bir program başlıyor. Deneyimli gazeteci ve televizyoncu İnci Ertuğrul kayıpları bulmaya, dargınları barıştırmaya, insanların hayatına dokunmaya geliyor. İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Çeyrek asrı aşan gazetecilik deneyimi ve güvenilir kimliğiyle İnci Ertuğrul Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüvene başlıyor. İnci Ertuğrul ve güçlü ekibi, umut arayan insanların hayatına dokunmak için yola çıkıyor. Gerçek insan hikâyelerinin yer alacağı İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programında kayıp vakaları derinlemesine araştırılarak, olayların iç yüzü ortaya çıkarılacak, aileler kaybettikleri sevdiklerine yeniden kavuşacak. Televizyonun büyük kitlelere ulaşma gücünden yararlanarak seyircileri de ihbar süreçlerine dahil edecek olan program, kolluk kuvvetleri ile olan dirsek temasıyla kayıp insanların ardında bıraktıkları sırları aydınlatacak. 

İnci Ertuğrul ile Kanal 7İLİŞKİLİ HABERİnci Ertuğrul ile Kanal 7'de yepyeni bir dönem başlıyor! "İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var"

Farklı sebeplerle birbirine dargın insanların da bir araya getirileceği programda aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesiyle de insanların hayatına dokunulacak. Kayıp yakınlarının hukuksal ve psikolojik açıdan da destekleneceği programa uzman görüşleriyle Uzman Psikolog Aslı Dalan, Uzman Psikolog Uğur Dalan, Hukuk Danışmanı Avukat Gözde Dolan Erzurumlu da katkı sağlayacak.

Topluma fayda ilkesiyle yola çıkan İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var, 12 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla saat 12.45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Türkiye’de komşulara güven 1 yılda yüzde 11,1 arttı!

İLİŞKİLİ HABER

Türkiye’de komşulara güven 1 yılda yüzde 11,1 arttı!
İnci Ertuğrul kimdir ve İnci Ertuğrul nereli? İnci Ertuğrul  hakkında tüm detaylar...

İLİŞKİLİ HABER

İnci Ertuğrul kimdir ve İnci Ertuğrul nereli? İnci Ertuğrul hakkında tüm detaylar...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0