Blazer ceketler nasıl kombinlenir?

Klasik tarzın olmazsa olmazı blazer ceketler, sonbahar sezonunda yeni modelleriyle göz kamaştırıyor. Sizde blazer ceketleri kullanarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz...

Blazer ceketler, konforlu şıklığın en güzel parçasıdır. Genelde çalışan kadınların çok sık tercih ettiği ceketler, modern çizgilere sahip olması sayesinde sizi hem spor hemde şık  bir görünüme kavuşturabilir. Yuvarlak kesimli ve spor tarza daha yakın olan blazer ceketler, jeanlerle de çok rahat kombinlenebilir. Blazer ceketlerin yaka kısmı klasik ceketlerden çok farklı olmasa da dar kesimi sayesinde bel kıvrımına sahip olan kadınlarda çok şık durabiliyor.

Gece ve gündüz gezmelerinde hatta davetlerde bile oldukça sık kullanılan blazer ceketler, renk çeşitliliği sayesinde de her kombine uyabiliyor. Genelde en sık tercih edilen blazer ceket modeli tek düğmeli, omuzları dik ve dar kesimli ceketler olsa da oversize modasının ortaya çıkmasıyla bu ceketlerin de bol kalıplı olanlarına vitrinlerde daha çok rastlıyoruz. 

Blazer ceketleri; herhangi bir jean, şık bir ayakkabı ve sade bir bluzla günlük hayatınıza uyarlayabilirsiniz. Eğer gece davetlerinde kullanmak istiyorsanız; sade bir bluz yerine dantel ya da tül detaylı gömlek ve bluz tercih edebilir, ayakkabı seçiminizi de topuklu olanlardan yana kulllanabilirsiniz.

Şeyma Şubaşı'nın makyajında kullandığı ürünler

İLİŞKİLİ HABER

Şeyma Şubaşı'nın makyajında kullandığı ürünler
Kış depresyonu nedir? Belirtileri neler?

İLİŞKİLİ HABER

Kış depresyonu nedir? Belirtileri neler?
'Kara Sevda' tarihe geçti!

İLİŞKİLİ HABER

'Kara Sevda' tarihe geçti!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0