2018 İlkbahar-Yaz en şık sokak modası

19 Nisan 2018, 07:37
2018 İlkbahar-Yaz en şık sokak modası

Bahar aylarının gelmesiyle, sokaklar yine çok tarz ve renkli. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en şık sokak modası kombinlerini sizler için derledik. İşte 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en şık sokak modası...

2018 İlkbahar-Yaz sezonunda sokak modası yine trendleri ile göze çarpıyor. Sıcak havaların gelmesiyle, bahar kendini hissettirmeye başladı. Sokak modası da baharı son derece iddialı ve çarpıcı renkler ile karşılıyor. İşte sizler için derlediğimiz 2018 İlkbahar- Yaz en şık sokak modası kombinleri...

Bu sezon sokaklarda sıkça karşılaşacağınız modeller arasında birbirinden farklı renkleri ile pantolon takımlar yer alıyor. Sadeliğin savunucusu olan beyaz denimlerde bu sene sokak modasında yerini almış durumda. Salaş ama şık bir görünüm veren gömlek pantolon kombinleri de sezonun vazgeçilmezleri arasında.

Sokak modasının olmazsa olmazlarından olan yırtık kot pantolon bu sene deri ceketler ile birlikte tahtını koruyor. Zarif kürkler ve kabanlarda birbirinden farklı kombinler ile bu sezon sokak modasında en çok tercih edilen tarzlardan biri haline geldi.

Efil efil elbiseler ile yaz sıcaklarını karşılayacak olan sokak modası, kot ceket ve etekli kombinler ile de tarz bir görüntü oluşturacak. Salaş üstler ile birlikte yapılan etek kombinleriyle de göz kamaştıracaksınız.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar