Blazer ceket ve denim modası kombin önerileri

03 Nisan 2018, 08:16
Blazer ceket ve denim modası kombin önerileri

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte blazer ceket ve denim pantolonlarla oluşturulan kombinler sokaklara cool bir hava katıyor. Sizler için blazer ceket ve denim pantolon ile yapabileceğiniz 3 farklı kombin önerisini araştırdık. İşte blazer ceket ve denim modası kombin önerileri...

Ofis şıklığının vazgeçilmez parçası olan blazer ceketler, bu sezon denim pantolonlar ile sokak modasında buluşuyor. Bu stil, spor ya da klasik farketmeden bir blazer ceket ile denim bir pantolonun kombinlenmesinden geçiyor. Sizler için denim pantolonlar ile blazer ceketlerin oluşturabileceğiniz kombin önerisini araştırdık.

İşte bahar sezonunun yeni favori ikilisi "Blazer + Denim"

1-

Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan çizgili bir gömlek ile denim bir pantolonu kombinleyebilir ve üzerine giyeceğiniz lacivert bir blazer ceket ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2-

Kırmızı ve krem renginin uyumunu yakalayacağınız bu kombinle hem şık bir davete katılabilir hem de günlük olarak kullanabilirsiniz.

3-

İçi polar olan bir blazer ceketi bahar aylarının serin akşamlarında kullanabilir, sezonun renklerinden biri olan hardal sarısı ile trendleri yakalayabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar