Sokak modasında yeni trend: Baştan aşağı denim

13 Nisan 2018, 07:24
Sokak modasında yeni trend: Baştan aşağı denim

Modanın yeni trendi olan baştan aşağı denim tarzını sizler için araştırdık. İşte baştan aşağı denim trendi için bilmeniz gerekenler ve kombin önerileri...

Kot üstüne kot giyenlerin başlattığı, baştan aşağı denim trendi ile artık kot pantolonun üstüne ne giyeceğim derdine son! Modanın son günlerdeki en popüler trendi olan denim on denim trendi, bütün dünyayı etkisi altına almaya başladı. Sizler için baştan aşağı denim trendini mercek altına aldık. 

Sezonun trendleri arasında olan takım elbiseleri baştan aşağı denim olarak tercih ederseniz hem şık hem de tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kot etekler ile baştan aşağı denim görüntüsüne farklı bir boyut kazandırabilirken aynı renk olan kombininizde ise, aksesuarlarınızı canlı bir renk seçerek renk patlaması yapabilirsiniz.

Bu sezon oldukça sık göreceğimiz baştan aşağı denim trendini sadece aynı renk tonu ile giymek zorunda değilsiniz. Baştan aşağı aynı renk giyinmek size göre değilse işlemeli denimler ile kombininize renk katabilirsiniz. Koyu ve açık renk denimleri birbirine karıştırarak tarz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Denim elbiseler ile modayı kolayca yakalayabilir, asimetrik kesimli kotlar ile baştan aşağı denim stiline farklılık katabilirsiniz. Denim ayakkabılar ile sokak modasının yıldızı olabilir, tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar