Fular kullanmak bazı kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Peki, fuları en havalı nasıl kullanabilirsiniz? İşte fular kullanmanın en havalı yolları...

Kombinleri tamamlamak için vazgeçilmez olan aksesuarlardan biri olan fular bazen tek başına en sade kıyafeti bile havalı hale getirebilir ve çok şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Fuları bağlama şekliniz ile bambaşka tarzlar oluşturabilirsiniz. Fular kullanmanın en havalı yollarını sizler için araştırdık.

İşte en havalı 5 fular kullanma yöntemi...

1- KLASİK AMA ŞIK: BOYUNA BAĞLAMAK

Çok klasik bir bağlama şekli olsa da hala en havalı fular tarzlarından bir tanesi olan bu teknik için fularınızı üçgen şeklinde ikiye katlayın. Üçgen olarak katladığınız fuları boru şekline gelecek şekilde tekrar katlayın. Uzun ve düz bir şekil alan fuları bir kez boynunuza sarın ve uçlarını ön tarafta birleştirin. Ardından boynunuzun yan tarafında iki ucuna bir düğüm atarak kullanabilirsiniz.

2- GEÇMİŞİN ESİNTİSİ: KAFAYA BAĞLAMAK

Fuları istediğiniz gibi kafanıza bağlayabilirsiniz. Sadece ensenizden başınızın üstüne getirip tepede bağlayarak kullanmak yerine, dilerseniz saçınızı arkadan toplayıp tokanın üstüne bağlayarak kullanabilir ya da saçınızı örerken saça sarıp örgü şeklinde kullanabilirsiniz.

3- BİLEKLERE BAĞLAMAK

Fuları bileklik olarak da kullanabilir, daha genç ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

4- KEMER YERİNE BAĞLAMAK

Kemer kullanmak yerine fuları kemer olarak kullanabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. 

5- ÇANTALARA BAĞLAMAK

Çantanın sapına düğüm atıp bağlayabilir ya da sararak kullanabilirsiniz. Çantanıza hareket katmak için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir.

İLİŞKİLİ HABER

Dereotunun faydaları nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

En uygun fiyata balayı nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

3 günlük juice diyeti

İLİŞKİLİ HABER

Dolgu topuklar geri döndü!

İLİŞKİLİ HABER

Trend alarmı: Doğal dokuma aksesuarlar

BİR YORUM YAPIN 0