Ofis şıklığının vazgeçilmezi olan takım elbiseler, bahar sezonunu renklendirmeye geliyor. Sizler için takım elbiselerle nasıl kombin yapılır araştırdık. İşte takım elbiselerle bahar aylarına özel kombin önerileri...

Maskülen tarzı seven kadınların ilk tercihlerinden biri olan takımlar, 2018'in sokak modasına cool bir hava katmaya hazırlanıyor. Bahar aylarında kendini göstermeye başlayan takımlar; kırmızı ve turuncu gibi renk seçenekleriyle gardıropları renklendirecek. Sizlere ilham olabilecek kombin önerilerini araştırdık.

İşte birbirinden havalı takım elbise kombinleri;

1-

Renklerinden desenlerine, kesimlerinden tasarımlarına farklı bir stil ortaya koyan takımlar, iddialı bir kombin oluşturmanızı sağlar. Ton sür ton yaparak ya da midi boy bir etek ile kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2-

Rahat şıklığı sevenlerin bu sezon sıklıkla kullanacağı sigaretti pantolonları ceketlerle bir bütün oluşturarak farklı tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

3-

Takım elbiseleri tercih edip spor bir görüntü elde etmek istiyorsanız spor ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Platform sandaletler de takım elbiselerin altında çok hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

İLİŞKİLİ HABER

Modası geçmeyen aksesuarlar nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Pembe etek nasıl kombinlenir?

İLİŞKİLİ HABER

Göz kremi nasıl sürülmeli?

İLİŞKİLİ HABER

2018 Bahar sezonunun trend desenleri nelerdir?

BİR YORUM YAPIN 0