Kombinlerinizi tamamlayan aksesuarların bazıları yıllar geçse de kullanılmaya devam ediyor. Sizler için yıllar geçse de modası geçmeyen aksesuarlar araştırdık. İşte yıllar geçse de modası geçmeyen aksesuarlar...

Kombinlerinize farklı hava katması için kullandığınız aksesuarların bazıları var ki üstünden yıllarda geçse modası geçmiyor ve kullanılmaya devam ediyor. Sizler için yıllardır kullanılan ve kullanılmaya devam edilecek olan aksesuarları araştırdık. 

İşte yıllar geçse de modası geçmeyen aksesuarlar...

Siyah büyük kol çantaları yıllar geçse de modası geçmeyecek çantalar arasında. Şık davetlerin olmazsa olmazı olan zarf çantalar ve her kıyafete rahatlıkla kombinlenebilen siyah düz clutch çantalar da yıllarca modası geçmeyen aksesuarlar arasında yerini alıyor.

Beyaz sneakers, siyah stiletto ve sade babetler de modası geçmeyecek olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Her kombinin altına rahatlıkla uyarlanabilecek olan bu aksesuarlar ile ister sokak şıklığı isterseniz ofis şıklığı elde etmeniz çok kolay.

Bazen tek başına kombini tamamlamaya yeten fular, saçları bir peri masalı gibi gösteren saç tokaları ve zarafetin bir göstergesi olan inci kolye de modası geçmeyen aksesuarlardan bir diğerleridir.

Yuvarlak güneş gözlükleri ve kendi tarzınız olan şık bir saatte modası geçmeyen aksesuar trendleri arasında!

İLİŞKİLİ HABER

Ceket elbise kombini nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Nostaljik saç bandı modası

İLİŞKİLİ HABER

Bahar takımları nasıl kombinlenir?

İLİŞKİLİ HABER

2018 Bahar sezonunun trend desenleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul'un en iyi vintage butikleri

BİR YORUM YAPIN 0