Geçtiğimiz yıllarda kombinlerin en zarif parçalarından biri olan bol paça pantolonlar 2018 bahar sezonunda yeniden vitrinlerde yerini aldı. İşte bol paça moda trendi hakkında her şey...

Bu sezon moda trendlerinde nostalji rüzgarları eserken pantolonlar da bu akımdan nasibini aldı. Yıllar öncesinin modası olan bol paça pantolonlar geriye döndü. Bu bahar sezonunda sizde dolabınızda bol paça pantolonlara yer açarak, olduğunuzdan daha ince ve uzun gözükebilirsiniz.

İşte 2018 bol paça pantolon modası hakkında her şey...

 

Zarif ve feminen görüntüsüyle ön plana çıkan bol paça pantolonlar, basic bir tişörtle bile oldukça şık bir kombin yapmanızı sağlıyor. Kumaşına göre farklı tarzlarda kullanılabilen bol paça pantolonlarla ister spor, isterseniz klasik bir stil oluşturabilirsiniz.

Triko kumaşlı bol paça pantolonlar ile sade ve spor şıklığı çok kolay yakalayabilir, altına giyeceğiniz sneaker bir ayakkabı ile tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Denim ve desenli bol paça pantolonlar ile daha hareketli kombinler yapabilirsiniz..

Yüksek bel bol paça pantolonlar ile bacak boyunuzu daha uzun gösterebilir, altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabı ile tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Belinizin inceliğini ortaya çıkarmak istiyorsanız bol paça pantolonların üstüne kısa üstler giyebilirsiniz. 

İLİŞKİLİ HABER

Kediler bitkilerden nasıl uzak tutulur?

İLİŞKİLİ HABER

2018 Bahar sezonunun trend desenleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Cinderella ayakkabısı nerede kullanılır?

İLİŞKİLİ HABER

Evlerde sulu boya desenli duvar trendi

İLİŞKİLİ HABER

Tesettürde ton sür ton kombin nasıl yapılır?

BİR YORUM YAPIN 0