Floral desenli elbiseler nelerdir?

05 Mayıs 2018, 07:39
Floral desenli elbiseler nelerdir?

Bahar sezonlarının olmazsa olmazlarından olan floral esintili kıyafetler, bu sezonda oldukça moda. Sizler için bu sezonun en iyi floral esintili kıyafetlerini araştırdık. İşte bu sezonun en gözde floral esintili kıyafetleri...

Baharın gelmesiyle birlikte kıyafetlerde canlı renklere geçiş yapmaya başladı. Tam anlamıyla mevsimi yansıtan çiçekli kıyafetler aynı zamanda bohem ve retro ruhuyla zamana meydan okuyor. Sizde mutlaka dolabınızda bir tane floral esintili kıyafet bulundurarak bu bahar sezona ayak uydurabilirsiniz. 

İşte sizlere örnek olabilecek birkaç floral esintili kıyafetler...Hem tarz hem de rahatlıktan yana olmak isteyenlerin bu sezon oldukça tercih edeceği elbiseler, kişileri zamanda yolculuğa çıkartıyor. Retro tarzları ile geçmişe duyulan özlemi hissettiren floral elbiseler farklı renk ve model seçenekleriyle tercih edeceklere çok geniş bir yelpaze tanıyor.

Sadece elbise olarak da karşımıza çıkmayan floral desenler, pantolon, hırka ve bluz gibi seçeneklerde karşımıza çıkıyor. Mutlaka dolabınızda baharı yansıtacak bu tarz kıyafetlerden bulundurmayı unutmayın.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar