Bu yıl moda dünyası yüzünü tarihe döndü! 80'li yılların moda trendleri modern dünyanın sahnesinde ihtişamla boy gösteriyor. İşte geçmişten günümüze vazgeçilmez moda akımları...

Modada eskiye rağbet oldukça fazla! 80'li yılların trendlerinden olan ve hala günümüzde de tercih edilen moda akımları gün geçtikçe artıyor. Sizler için zamanda yolculuk etkisi yaratacak bu trendleri derledik.

İşte geçmişte olduğu gibi günümüzde de trend olan moda akımları...

Çoğunlukla 80'li yıllarda tercih edilen yüksek bel pantolonlar günümüzde adını "boyfriend" pantolon olarak değiştirse de hala geçmişin izlerini üzerinde taşıyor.

Denim üstüne denim giymek son zamanların en popüler sokak modası olsa da buram buram 80'ler kokuyor.Genellikle gece elbisesi olarak bilinen payetli kumaşlar, artık gündüz sportif bir şıklığa imza atıyor. 80'li yıllarda rüküş olarak adlandırılsa da günümüzde uğraş gerektirmeden şıklığın tanımı oluyor.Üste birkaç beden bol gelen blazer ceketler o zamanlarda zarafetiyle göz dolduruyor, hem sokak hem de ofis şıklığını çok net bir şekilde yansıtıyor.Kullanış bakımın oldukça rahat olan oversize şortlar, 1940'lardan beri yükselen bir trend!

İLİŞKİLİ HABER

Fularla saç nasıl örülür?

İLİŞKİLİ HABER

2018 tesettür gelinlik modelleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

İnternetin neden olduğu hastalıklar

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul'un en iyi vintage butikleri

İLİŞKİLİ HABER

Floral desenli elbiseler nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Modada metalik etkisi nedir?

BİR YORUM YAPIN 0