Özel davetlerde kullanabileceğiniz farklı çantalar mı arıyorsunuz? Sizler için Alexander McQueen'in yeni koleksiyonu olan yüzüklü çantaları radarımıza aldık. İşte özel davetlere damga vuracak yüzüklü çanta modelleri...

Alexander McQueen'in tasarımları ile özel davetlerin dikkat çeken kadını olabilirsiniz. Tek bir aksesuarla hem yüzük hem de çanta ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yüzükler parmaklarınıza göre ayarlanabiliyor olması da çantanın özellikleri arasında yer alıyor.

FARKLI SEÇENEKLERLE KALBİNİZİ ÇALMAYA HAZIR!

2018/29 Sonbahar - Kış sezonuna damga vuran yüzüklü çantalar gümüş, gold ve bakır renkleri ile seçenek sunuyor. Ayrıca kıyafetlere özel de tasarlanabilen bu çantalarla  farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

ÇANTAYI UNUTMA DERDİNE SON!

Jewelled Satchel tarzı çantaları özel davetler sırasında her hangi bir yerde unutmanız mümkün değil. Parmaklara geçirmekten sıkıldığınızda tasarım size kola takma seçeneği de sunuyor. 

Abiyelerinizin tamamlayıcısı olacak olan bu muhteşem tasarımlara BEYMEN mağazalarından ulaşabilirsiniz. Her çeşidini almak isteyeceğiniz trend çanta için gardırobunuzda şimdiden yer ayırabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Kuru ciltler için doğal maske tarifi

İLİŞKİLİ HABER

Tesettür giyimde deri ceket modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Kullanışlı yatak odası dolapları

İLİŞKİLİ HABER

Sonbahar kıyafetlerinde trend olan desenler

BİR YORUM YAPIN 0