Uzun hırka ile nasıl kombin yapılır?

06 Mart 2019, 07:36
Uzun hırka ile nasıl kombin yapılır?

Uzun hırka mevsim geçişlerinde kullanılan bir parçadır. Ancak uzun hırkalar genellikle yanlış parçalarla birleştirilir. Bu da stilli veya tarzı bozar. Cool bir tarz yakalamak ve daha çok kombin çıkarmak için uzun hırkaları sizler için mercek altına aldık. Peki uzun hırka ile nasıl kombin yapılır?

2019 yılı moda açısından dolu dolu geçer. Çünkü yıllardır unutulmuş parçalar ve yakın zamanda kullanılan parçaların hepsi 2019 yılında da trend olanlar arasındadır. Bunların başında ise demin parça gelir. İnce kot olan deminlerden elde edilen uzun elbise etek ve gömlekleri 2019 yılının ilkbaharından yaz sonuna kadar hemen hemen her alanda göreceğiz.

Uzun hırka

Genç görünüm kazandıran bu elbiseleri ilkbaharın serinliğinde rahat kullanmak için uzun hırkalarla kombinlenebilir. Aynı zamanda sıradan ton sür uygulamak için de uzun hırkalar olmazsa olmaz parçanız olabilir.

uzun hırka

Hem vücut ısınızı korumak hemde stil sahibi biri gibi görünmek için sarı, beyaz ya da bej renklerini tercih edebilirsiniz. Pileli etek son 3 yıldır modanın her alanında kullanılır. Uzun hırka ile pileli etek ve ince bir tişört ile serin havaların tadını çıkarabilirsiniz.

uzun hırka

Ancak etek ile tercih ettiğiniz hırkalarınız dizinizin çok aşağısında olmamalıdır. Çünkü bu sizi de çuval giymiş gibi bir görünüme neden olacak. Aynı zamanda örgülü ya da düz renk hırkalar yerine çizgili ekoseli hırkaları da tercih edebilirsiniz. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar