Örgü trendi son zamanlarda dekorasyonda kullanılan en ideal dekor parça kombini oldu. Kış ve yaz mevsimi ayırt etmeksizin kullanılabilinen bu eşyaları evinizde nasıl uygulamanız gerektiği ile alakalı fikirleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Örgü yapılı her türlü malzeme dayanıklı ve kullanımı rahat olmasından dolayı tercih edilmektedir. Örgü yastığın normal yastıklara nazaran daha çok dikkat çektiği görülmektedir. Şıklığın adresi olan örgü dekorları evin içerisinde nasıl kombin edilmelidir? Dekorasyonda örgü trendiyle alakalı bazı fikirler için sayfamızı takipte kalınız.

DEKORASYONDA ÖRGÜ TASARIMI

- Dekorasyon için rengarenk örgü kilimleri kullanabilirsiniz. Görselliği bütünlemek için renkli cansız çiçek kullanımını değerlendirebilirsiniz. Renkli kilimlere açık gri renkte chester koltuk seçebilirsiniz. Açık renk görselliği boğmamaya yardımcı, ideal bir seçim olacaktır.

- Örgü puflar yaz kış kullanabileceğiniz şık eşyalardır. İstediğiniz gibi kullanabilir ve evin içerisinde istediğiniz odaya koyabilir, çok amaçlı kullanımını sağlayabilirsiniz. Desenli dokuma kilimler ile kullanmak için açık örgü puf modellerinden seçmelisiniz.

- Yatak odasında son zamanlarda 80'lerin modası uygulanıyor. Yatak örtüsünün üzerine gelişi güzel atılmış örgü model battaniye veya şal gibi aksesuarları görselliği tamamlayıcı bir obje olarak kullanabilirsiniz. Örgü sepet bu aksesuarla gidecek iyi kombin bir aksesuar olabilir.

- Deri koltuklar yazın daha çok terlemenize neden olurken, kışın ise ısınmada problem yaşatabilir. Bu nedenle deri koltuklar için yaz kış ideal bir aksesuar örgü kilimler olabilir. Minyatür battaniye benzeri olan bu örgü modeli yazın teri emerek konfor sağlayacak kışın da ısınmada yardımcı olacak. Koyu renkli deri koltuklarla rengarenk örgü kilim modellerle evinize renk taşıyabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Demir veranda mobilyalar nasıl boyanır?

İLİŞKİLİ HABER

Uzun hırka ile nasıl kombin yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Plastik kullanımı nasıl engellenir?

İLİŞKİLİ HABER

2019 sofra takımları

BİR YORUM YAPIN 0