8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, sevdiklerinize özel olarak evlerinizde farklı dekorasyon ve konseptler uygulayabilirsiniz, Bu sayede hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edip hoş vakit geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Peki Kadınlar Günü'ne özel nasıl dekorasyon ve konseptler uygulanabilir? İşte sizler için hazırladığımız birbirinden şık Kadınlar Günü'ne özel dekorasyon önerlieri.

Kadınlar Günü, her yıl tüm Dünya genelinde kutlanan uluslararası bir gündür. 8 Mart'ta gerçekleşen bu günde, kadınların vermiş oldukları emekler kutlanır ve kadınlara özel etkinlikler düzenlenir. Kadınlar Günü için anne, eş ve kız kardeşlerine evlerinde de özel bir hediye sunmak isteyenler olabiliyor. Bunların başında da evlere özel dekorasyonlar gelmektedir. Kadınlar Günü'ne özel dekorasyonlarda ev eşyaları ve belli başlı dekor önerileriyle evinizin ortamını zenginleştirmeniz ve canlandırmanız mümkün olabilir. Ev tarzını değiştirerek bazı ufak değişikliklerin yanı sıra, özel günlerde yapmak isteyeceğiniz küçük ayrıntıları da yakalamanız gerekebilir. Peki Kadınlar Günü için nasıl dekorasyonlar uygulayabilirsiniz?

Kadınlar Günü'ne özel dekorasyon seçeneklerinin detayları haberimizde:

KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL DEKORASYON ÖNERİLERİ

- Dekoratif parçalarla süslenmiş bir yemek masası hazırlayabilirsiniz. Masayı süslerken güzel kokulu çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Özellikle ilkbahara girilen bu günlerde şık bir görüntü oluşturacaktır.

- Renk olarak bu konseptler için kırmızı ve beyaz, siyah ve beyaz kontrast renkleri kullanabilirsiniz. Bu renkler ile dikkat çekicilik kazandırabilirsiniz. Görselliği ön planda tutmak için loş ışık kullanımına özen gösterebilirsiniz.

- Aksesuar olarak çoklu çerçeve dekorunu değerlendirebilirsiniz. Evinizin boş bir duvarını bu amaçla kullanabilirsiniz. Bu özel gününü kutladığınız kişinin en güzel fotoğraflarını, duvara boydan boya döşemiş olursunuz.

- Simetrik çerçeve seçimi her zaman daha dikkat çekici bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Kişiye mutlu ve değerli hissetmenizi sağlayacak bir konsept olacaktır.

- Sevdiği karakterlerin biblo, aksesuar vb. parçalarını dizip yanına çiçek ve otantik süsler koyabilirsiniz. Bu sayede nostaljik bir hava oluşturmuş olursunuz.

- Aynı şekilde sevmiş olduğu bir filmi açıp keyifli bir akşam geçirmesini de sağlayabilirsiniz. Bunun için; minderlerden bir sinema konsepti oluşturabilirsiniz. Odayı karanlık yapıp süs led ışıklarını yerleştirebilirsiniz.

- Eğer hazırlayacağınız özel kutlama sabah saatlerinde olacaksa; kırmızı veya pembe yer yastıkları ile ekose desenli masa örtüsü modellerini kullanabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Çiçek sepeti nasıl hazırlanır? Çiçek seçiminde nelere dikkat edilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Osmanlı Sultanlarının güzellik sırları neler? İbni Sina'dan güzellik önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Dünya Kadınlar Günü'nde hangi yemekler yapılabilir? Eşine sürpriz yapanlar için yemek tarifleri

İLİŞKİLİ HABER

2021 Güzellik trendleri neler? Öne çıkan cilt bakım ve makyaj trendleri

İLİŞKİLİ HABER

Hayati İnanç'tan kadınlar gününe damga vuran hikaye!

İLİŞKİLİ HABER

Kadınlar Günü'ne özel günübirlik seyahat rotaları

BİR YORUM YAPIN 0