Bayrama özel eşarp ve şal modelleri

05 Haziran 2019, 08:48
Bayrama özel eşarp ve şal modelleri

Ramazan Bayramı'nda birbirinden şık eşarp ve şal modelleriyle istediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün. Armine, Aker ve Sefamerve gibi ünlü markaların kataloglarında yer alan eşarp ve şal modelleri, bayrama özel fiyatlarıyla kataloglarda yer alıyor. Sizler için sezonun en trend eşarp ve şal modellerini derleyip, bir eşarp ya da şal seçerken nelere dikkat edilmesi noktasına değindik. Detaylar haberimiz içerisinde.

Üç gün sürecek olan Ramazan Bayramı için hazırlıklar başladı. Katılacağınız misafirliklerde ve gezilerinizde uygulayacağınız kombinlerle şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Artık sıcakların iyice etkisini göstermeye başladığı dönemde, yazın en güzel yansımalarını sunacağınız birçok parça mevcut. Bunlardan biri de şal ve eşarp modelleri. Bayrama özel şallar ve eşarplar, indirimli fiyatlarıyla kataloglarda yer alıyor. İçeriğimiz içerisinde, bayramda takabileceğiniz birbirinden şık eşarp ve şal modellerine ve doğru kombinleme önerilerine yer verdik. Öyleyse eşarp ve şalları kullanma konusunda dikkat edilmesi gereken küçük detaylarla, içeriğimizi incelemeye başlayalım:

Yaz aylarında kolay eşarp ve şal bağlama yöntemleri

eşarp ve şal alırken nelere dikkat edilmeli?

EŞARP VE ŞAL KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Eşarp ve şal modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, parçaların desenleridir. Oldukça abartılı desen ve renklere sahip olan bu modeller, giyeceğimiz kıyafete göre tercih edilmelidir. Eğer hareketli bir eşarp ya da şal tercih etmek istiyorsanız, bunun tam tersi bir giyim kombini oluşturmalısınız. 

şal bağlaması modelleri

Desen seçimi konusunda ise çiçek vb. tasarımları bir kenara bırakıp geometrik şekillere yönelin. Böylelikle daha modern bir görüntü elde etmiş olursunuz. Ancak buna takılıp da çiçek vb. tarz desenlerden de uzaklaşmış olmayın. 

eşarp bağlamanın püf noktaları

Eşarp ve şal modelleri için önemli olan bir diğer nokta ise, satın alacağınız eşarbın renklerinin sizinle uyumlu olup olmadığıdır. Yüzünüzde boğucu bir etki bırakacak koyuluktaki modellerden uzak durun. Ama tüm bunların dışında rahat ve şık hissedip hissetmediğinizi önceliğe alın.

eşarp ve şal modelleri

Şimdi de, bayram kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak olan sezonun trend eşarp ve şal modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım:

SEZONUN EŞARP, ŞAL MODELLERİ VE FİYATLARI

Armine eşarp modelleri

SULTAN EŞARP / ARMİNE: 25 TL

SULTAN EŞARP / ARMİNE: 25 TL

SULTAN EŞARP / ARMİNE: 25 TL

Armine eşarp modelleri

ARMİNE EŞARP: 160 TL

ARMİNE EŞARP: 160 TL

ARMİNE EŞARP: 160 TL

Eşarp modelleri ve fiyatları

ARMİNE EŞARP: 160 TL

ARMİNE EŞARP: 160 TL

ARMİNE EŞARP: 160 TL

Sefamerve şal modelleri

SEFAMERVE ŞAL: 20 TL

SEFAMERVE ŞAL: 20 TL

SEFAMERVE ŞAL: 20 TL

Aker eşarp modelleri

AKER / EŞARP: 170 TL

AKER / EŞARP: 170 TL

AKER / EŞARP: 170 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar