Moda konusunda sezonun en trend parçalarını içerisinde barındıran, farklı renk ve modellerle yepyeni bir anlam oluşturan parçalar, 2019 sezonunun başrolünde yer alıyor. Doğru kullanıldığı taktirde kişiye değişik bir tarz oluşturan bu parça çeşitliliği içerisinde, 2019'un en çok tercih edilen modelleri hangileri biliyor musunuz? 2019 modasına dair tüm detaylar, en ince ayrıntılarıyla birlikte sadece yasemin.com'da!

İlkbahar ve yaz sezonunda birçok parça trend oldu ve olmaya devam ediyor. Ancak bilinmesi gereken şu ki; her parça için 2019 modasının başrolü demek doğru olmayacaktır. Bu trend parçaları, en çok tercih edilen renk ve modeller üzerinden belirlemek uygun olacaktır. Birçok ünlü markanın, sezonun trendlerine göre oluşturdukları ve oldukça ilgi gören modelleri, bu anlamda hazırlanıyor ve tüketiciye sunuluyor. Peki 2019 modasının en çok tercih edilen parçaları neler? 2019 modasının en trend renkleri neler? İlkbahar ve yaz modasının başrolünde hangi parçalar var? Sizler için tüm bu sorulara yanıt aradık. İşte 2019 modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

2019

2019'UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN PARÇALARI

Moda konusunda çeşitli argümanlar sık sık karşımıza çıkıyor. Kimileri 2018'den bu yana bizimle kimileri ise bu sezonun trendleri arasında. Ancak bilinmesi gereken geçirdiğimiz zaman dilimlerinde en çok kullanılan ve ünlü markaların listelerinde yer alan modeller. Peki gardıroplarımızda kesinlikle yer alması gereken 2019'un en çok tercih edilen parçaları neler? Gelin yakından bakalım:

2019 moda trendleri

BERSHKA - DERİ CEKET: 150 TL

BERSHKA - MOM PANTOLON: 80 TL

- 2019 sezonunda pantolon ve bluz konusunda beyaz renkler moda. Nitekim 2019 sezonunun en çok tercih edilen renkleri de beyaz dışında diğer tüm açık renkler.

2019 ilkbahar yaz modası

MANGO - ETNİK DESEN ETEK: 269 TL

MANGO - JEAN: 200 TL

- Ünlü markaların baskılı t-shirtlerinde daha fazla görmekle birlikte, pop-art desenleri sıklıkla görüyoruz. Bunlarla birlikte eteklerde de etnik desenler moda.

2019 trendleri

LC WAİKİKİ - MOM PANTOLON: 70 TL

LC WAİKİKİ - BASKILI T-SHİRT: 30 TL

- Elbiseler konusunda tiril parçalar dikkat çekerken, pantolon konusunda ayrıca salaş ve mom jean modeller en çok tercih edilenler arasında.

2019 yaz renkleri

KOTON - BEL BAĞLAMALI PANTOLON: 59 TL

KOTON - MAXİ ELBİSE: 130 TL

- Çanta konusunda hasır modeller dikkat çekse de kutu ve poşet diyeceğimiz modeller çanta modasında en göz alıcı olanlar arasında.

2019 aksesuar trendleri

ZARA: 170 TL

ZARA: 200 TL

İLİŞKİLİ HABER

Yazlıklar için en güzel dekorasyon önerileri

BİR YORUM YAPIN 0