Yazlıklar için en güzel dekorasyon önerileri

Artık yazlıklara gitme vakti. Doğanın temiz havasını içimize çekeceğimiz, bütün bir yılın yorgunluğunu atacağımız bu dönemi, en iyi şekilde karşılaşamamız gerekiyor. Peki yazlıklarımız buna ne kadar müsait? Yazlıklarınıza farklı bir anlam katacak olan birbirinden renkli dekorasyon önerileri, 2019 dekorasyon modasını yazlıklarınıza taşımayı amaçlıyor. Yazlık dekorasyonları, tüm detaylarıyla birlikte yasemin.com'da!

Merhaba Temmuz. Bugün itibariyle artık Temmuz ayına girmiş bulunuyoruz. Herkes birer birer yazlıklarına doğru yola çıkıyor. Apartmanlarda neredeyse tüm daireler boşaldı. İnsanlar birer birer yazlıklarına giderken, onları bekleyen tatlı ve bir o kadar da yorucu dekorasyon ve temizlik sürecinden de haberdarlar. Geçtiğimiz yaz sezonunun izlerini olduğu gibi silecek dekorasyonlar; yazın neredeyse tamamını geçireceğimiz, misafirlerimizi ağırlayacağımız yazlıklarımıza yepyeni bir anlam katacak. Daha önce sizler için, 'Yaz aylarına özel muhteşem dekorasyon önerileri'ni derlemiştik. Bu sefer de en güzel yazlık ev dekorasyonlarını sunuyoruz. Evlerinizi renklendireceğiniz, doğayı olduğu gibi dekorasyonlarınıza taşıyabileceğiniz bu fikirler ile hayalinizin de ötesinde bir yazlık tasarlamış olabileceksiniz. Öyleyse şimdi 2019 yaz sezonunun trend dekorasyon önerilerinden derlenmiş olan, en güzel yazlık ev dekorasyonlarına yakından bakalım:

YAZ AYLARINA ÖZEL MUHTEŞEM DEKORASYON FİKİRLERİ İÇİN TIKLAYIN...

en güzel yazlık ev dekorasyonları

en güzel yazlık ev dekorasyonları

EN GÜZEL YAZLIK EV DEKORASYONLARI

Isınan havalar sebebiyle herkes serin yerleri mesken tutmuş durumda. Bu sebeple yazlıklarımızın da serin bir ortam oluşturması gerek. Bu nedenle dekorasyon yaparken önem vermeniz gereken en temel şey budur. Diğer noktalar ise sırasıyla şöyledir:

yazlık ev dekorasyonu

yazlık ev dekorasyonu

- Mobilyalarınızın rengi, ortamın hakimiyet alanını belirlemek konusunda öncüdür. Eğer dingin ve huzurlu bir ortam arıyorsanız kesinlikle daha sade renkleri tercih etmelisiniz. Mobilyalarınızda soft renkleri kullanın ancak canlılık katmak istiyorsanız, aksesuarlarınızda parlak renkleri kullanın.

yazlık ev dekorasyonu 2019

yazlık ev dekorasyonu 2019

- Sadelikten yana olan tavrınız, eşya mantığında da sürsün. Az eşya kullanarak geniş alan oluşturun ve kalabalıklardan uzaklaşmış olun.

yazlık dekorasyon

yazlık dekorasyon

- Dekorasyon modeli seçerken country ve vintage tarzları seçebilirsiniz. Bunun dışında ahşap mobilya dekorasyonu da, yazlıklarınız için en uygun olanı olacaktır.

2019'un en çok tercih edilen parçaları

İLİŞKİLİ HABER

2019'un en çok tercih edilen parçaları

BİR YORUM YAPIN 0