Babil dizisinin yıldızı Aslı Enver stiliyle günlük kombin oluşturmanın yolları

19 Ocak 2020, 08:40
Babil dizisinin yıldızı Aslı Enver stiliyle günlük kombin oluşturmanın yolları

Son 3 sezondur rol aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle hafızalarımıza Süreyya Boran olarak kazınan Aslı Enver, Cuma akşamı yayınlanan Babil dizisiyle yepyeni bir karaktere hayat vermeye başladı. Hem kendi özgü stili hem de sempatikliğiyle oldukça dikkat çeken Enver, son dönemlerde De Facto markasının da yüzü olarak kendine has tavrını, giydiği kıyafetlere de yansıtıyor. Enver'in stilinden ilham alarak, sizler için günlük kombin önerileri hazırladık.

Hayatımıza Hayat Bilgisi dizisiyle merhaba dedi. Sınıfın en genç üyesi olarak dikkat çekti. Bu rol o'na Kavak Yelleri'nde başrol getirdi. Sonrası ise o'nu bizlere sevdirecek Suskunlar ve İstanbullu Gelin süreçleri... O kadar naif ve kendine has tarzı var ki, bunu oynadığı karakterlere de başarıyla yansıtmasını bildi. Öyle ki De Facto markası, o'nunla yıllardır marka işbirliğini sürdürüyor. Ve şimdi de Babil dizisiyle bambaşka bir karakteri karşımıza çıkarıyor. Hem sempatik hem de özgün kişilik tarzına sahip olan Aslı Enver stilinden yola çıkarak, sizler için birbirinden şık günlük kombin önerileri sunduk.

ASLI ENVER KIYAFETLERİ

aslı enver de facto

Kürk modası her zaman geçerliliğini korur. Kışın rengi kırmızı ise bu tarz bir parçanın en çok arananıdır.

aslı enver stili

Tüylü, yünlü, kürklü kabanlar ve desenli gömlekler beraber şık bir uyum yakayalabilirler. Tıpkı Aslı Enver'in stilinde de olduğu gibi.

aslı enver nereden giyiniyor

İnce bir bileklik ve kot ceket uyumu. Ceketinizin içerisine gireceğiniz hafif bir parça, size oldukça cool bir imaj kazandıracaktır.

istanbullu gelin süreyya son bölüm kıyafetleri

Kış demek aynı zamanda ikili kombin de demektir. Gömleklerinizin üzerine bir süveter, kazak ya da hırka, bahsettiğimiz ikili kombini tanımlayacaktır. Hareketliliği, aksesuarlarınızla yakalayın.

aslı enver beyaz elbise

Boğazlı kazaklar, jean pantolonlar ve uzun, kalın atkılar... Bu üçlüye bir de uzun, capcanlı bir kap veya kaban ekleyin. İşte oldu.

aslı enver son bölüm elbise

Kabanınızı sabit tutun. İçte bir değişiklik yapın. Tıpkı Aslı Enver gibi, bir çizme ve kışık uzun bir elbise. Kemeriniz asla unutulmamalı.

istanbullu gelin süreyya kıyafetleri markaları

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar