Aerobin kumaş, son dönemde tekstil dünyasının en çok tercih edilen kumaş türlerindendir. Hafif yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan aerobin kumaş, çoğunlukla tunik ve gömleklerde tercih ediliyor. Peki aerobin kumaş nedir ve aerobin kumaş özellikleri nelerdir? İşte sezonun trend kumaşı, aerobin kumaş hakkında merak edilenler.

Hafif yapısı ve uzun kullanımı sayesinde genellikle tunik ve gömlekler için tercih edilen aerobin kumaş, sonbahar sezonu için trendler arasında yer almaktadır. Her sezonda rahatlıkla kullanılabilen bu kumaş türü, esnekliği sebebiyle poplin kumaşla da sıkça karşılaştırılabilmektedir. Tesettür giyim için en çok seçilen kumaş türü olan aerobin kumaş; tunik, gömlek, hırka ve ferace gibi birden fazla parçada yer alabilmektedir. Aerobin kumaş, son derece kaliteli bir kumaş olarak ifade edilebilir. Özel ipliklerden üretilmekte olan kumaş oldukça rahat bir kullanım imkanı sunar. Üstelik son derece dayanıklı bir yapıda olduğu için satın aldığınız aerobin kumaşlı kıyafetler uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kalitesinden dolayı sıklıkla tercih edilmekte olan bir kumaştır. Nefes aldıran yapısı ile her mevsim giymek için uygundur.

İLİŞKİLİ HABERScuba kumaş nedir ve scuba kumaş özellikleri nelerdir? Scuba kumaş parçalar

AEROBİN KUMAŞ NEDİR?

Aerobin kumaş için canlı renkler kullanılır. Bu sebeple duruşuyla da dikkat çeker. Kimi yerlerde ayrobik adını da taşıyan bu kumaş türü, özel ipliklerden üretilir. Kaliteli ve uzun ömürlü olması sebebiyle yoğun olarak tercih edilir. 


AEROBİN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

- Kırışmaya karşı dayanıklıdır.

- Yapısı sayesinde tüm kumaşları canlı gösterir.

- Yıkama sonrasında da parlaklığını asla kaybetmez.

- Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapısı vardır.

 

Tesettür giyimde gündelik kombinler için uygun olan aerobin kumaş, çamaşır makinelerinde düşük programla yıkanabilir.

AEROBİN KUMAŞTAN EN ŞIK TUNİK MODELLERİ

SEFAMERVE - AEOROBİN KUMAŞ ASİMETRİK TUNİK PANTOLON İKİLİ TAKIM

  • KODU: 423987 / 174 TL

SEFAMERVE - AEOROBİN KUMAŞ ASİMETRİK TUNİK PANTOLON İKİLİ TAKIM

  • KODU: 424066 / 159 TL

SEFAMERVE - AEOROBİN KUMAŞ ASİMETRİK TUNİK PANTOLON İKİLİ TAKIM

  • KODU:  424819 / 174 TL

SEFAMERVE - AEROBİN KUMAŞ DÜĞMELİ TUNİK PANTOLON İKİLİ TAKIM

  • KODU: 419986 / 129 TL

BİR YORUM YAPIN 0