Şarkıcı Demet Akalın, dünyaca ünlü markaların mağazalarını dolaştı. Akalın, milyonluk tarzıyla da dikkat çekti.

Demet Akalın, önceki gün İstinyePark’taydı. Markalar Sokağı’nda bulunan Gucci, Louis Vuitton, Dior ve Beymen mağazalarını gezdi. Güneşli havanın keyfini açık havada alışveriş yaparak çıkaran Akalın çok neşeliydi. Tarzıyla da her zamanki gibi dikkat çekti.

Şarkıcının ayakkabıları 6 bin 400, eşofmanı 12 bin 200, saati 500 bin, tektaşı ise 3 milyon TL. değerindeydi. Üzerindekilerin toplam maliyeti ise 3 milyon 518 bin TL’yi bulmuştu.

KOMBİNİYLE GÜNDEM OLMUŞTU!

Koronavirüs hastalığını yeni atlatan ve şarkıcı Alişan ile beraber sundukları sabah programı için yeniden ekrana çıkmaya başlayan şarkıcı Demet Akalın, yayında tercih ettiği kombiniyle sosyal medyada gündem oldu. 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında uzun bir gömlek giyen Akalın’ın kombini takipçilerinden tam not aldı. Gömleğinin ücreti ise duyanları şaşırttı.

Demet Akalın’ın sabah programında giydiği dünyaca ünlü bir markaya ait gömleğin fiyatının 14 bin 800 TL olduğu ortaya çıktı. Akalın program kıyafetleriyle çekilen fotoğrafları da Instagram'dan paylaştı.

Giyim tarzı ve marka tutkusu ile konuşulan şarkıcı Demet Akalın, yaklaşık 5 bin TL'lik alışveriş stili ile de dikkat çekmişti. 

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş'in gözlerden uzakta büyüttüğü kızı Alara aynı annesi!

BİR YORUM YAPIN 9

Başak 6 ay önce

Adaletsizliğin de bu kadarı valla pes!! Bazıları yiyecek ekmek bulamaz, üstüne giyecek doğru düzgün kıyafeti bile yoktur kimisi de böyle paraları savurur bir kıyafete yazık gerçekten ☹️☹️

Toplam 4 beğeni

Vatandaş 6 ay önce

Devlet bize yardım etsin, geçinemiyorum diyordu değil mi.

Toplam 3 beğeni

Bir ogrenci 6 ay önce

Biz 5.000tl yi bulamazken millet neler alıp giyiyor biz 5.000tl bulmak için çalışırken gidip bir gömleğe 5.000tl veriyorlar

Toplam 3 beğeni

Enes 6 ay önce

Devlet bize de yardim etsin açız geçinemiyoruz diyen abla ;)

Toplam 3 beğeni

of61 10 ay önce

geçinemiyorum diyen bu değilmiydi? 5.000 tl üzeri bizim giysiler çarşamba pazarından hepi topu 170 tldir.

Toplam 13 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun