Kayak malzemeleri nasıl seçilir?  Kayağa giderken alınması gerekenler nelerdir

Kış mevsiminde dondurucu soğukta kayak tatili yapmak isterseniz şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz. Kış temasıyla öne çıkan ürünler arasında soğuk havaların kurtarıcısı kayak kıyafetleri, bere, şal gibi sıcak tutacak aksesuarlar yer alıyor. Peki kayak malzemeleri nasıl seçilir, kayağa giderken alınması gerekenler nelerdir? Detaylar haberimizde:

Kışın tatil dendiğinde ise ilk akla gelen kayak turları oluyor. Kış mevsiminde tatil yapmayı seven okuyucularımızın çok seveceği bu haberimizde kayak yapmak için her hava koşuluna en uygun alternatif olabilecek ürünleri hazırlıyoruz. Bu soğuk kış günlerinde doyasıya yağan karın altında keyifli zaman geçirmek istiyorsanız şimdiden hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Kış tatili için kayak merkezine gidecekseniz; valizinize koymamız gerekenleri ayarlamayı unutmayın. Peki Kayak malzemeleri nasıl seçilir, kayağa giderken alınması gerekenler nelerdir? Kayak malzemeleriyle ilgili tüm merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. 

Kayak malzemeleri nasıl seçilir

Kayak malzemeleri nasıl seçilir

KAYAK MALZEMELERİ NASIL SEÇİLİR?

  • Yumuşak ve sıcak detaylar

Bu sene yetişkin ve çocuklara özel ürünlerin yer aldığı kayak kıyafetlerinde; kayak ceketleri, eldiven, bere, şal, çanta ve katlanabilir termal oturma minderi gibi ürünler dikkat çekiyor. Soğuktan ve rüzgardan koruyan, yumuşak polardan örgü bere, yumuşak ve sıcak tutan tulum şal, ısıyı izole eden, akıllı telefon gibi elektronik aletlerin pilini koruyarak çizilmeleri önleyen çok fonksiyonlu çanta, su geçirmeyen, katlanabilir, oturması rahat termal minder şehirde ya da doğada soğuk ve yağmurlu havalarda bile konforunuzu artıracak.

  • Rüzgar ve su geçirmeyen kıyafetlerle kışın keyfini sürün

Kız ve erkek çocukları için pembe ve lacivert renk seçenekli, reflektörlü kayak pantolonu öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Şehirde de şık ve konforlu kayak ceketi ve optimum ısı yalıtımlı, yumuşacık örgü polar ceket, ihtiyaç duyduğunuz her yerde hem şık hem de kuru ve sıcak kalmanızı sağlayacak. Su ve rüzgar geçirmeyen kayak eldiveni ise kış mevsiminin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmaya aday olabilir.

Kayak ceketi

Kayak ceketi

Bazı ürünlerin fiyatları:

  • Tchibo: Tulum Şal: 79,95 TL
  • Örgü Bere: 59,95 TL
  • Çok Fonksiyonlu Çanta: 69,95 TL
  • Örgü Polar Ceket: 269,95 TL
  • Termal Minder: 59,95 TL

Kayak pantolonu

Kayak pantolonu

Çok fonksiyonlu çanta

Çok fonksiyonlu çanta

Sömestr tatilinde gezilecek yerler nerelerdir? 15 tatilde nerelere gidilir?

İLİŞKİLİ HABER

Sömestr tatilinde gezilecek yerler nerelerdir? 15 tatilde nerelere gidilir?
Bebeklerin ağlama nedenleri nedir? Ağlayan bebek nasıl susar?

İLİŞKİLİ HABER

Bebeklerin ağlama nedenleri nedir? Ağlayan bebek nasıl susar?

BİR YORUM YAPIN 0