Görüntü Taksim’den! Görenler yanına koşup fotoğraf çektirmek için yarışa girdi

Bir markanın katalog çekimi için Taksim Meydanı'nda poz veren Rus model vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar ve turistler kırmızı bir gelinlikle meydanda dolaşan modelle bol bol fotoğraf çektirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Taksim Meydanı ve İstiklal caddesinde dün renkli görüntüler yaşandı. Sıfırın altındaki soğuğa rağmen kırmızı renkli bir gelinlik giyen Rus model İstiklal Caddesi’nde dolaşmaya başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Model, caddede bulunan bir sokak satıcısının yanına giderek kendisine ikram edilen kestane kebabını yedi. Onu görenler ise şaşkınlıkla ne olup bittiğini anlamaya çalıştı.

Rus model kırmızılar içerisinde caddede ve meydanda gezmeye devam ederken çok geçmeden işin aslı ortaya çıktı. Adının Yana olduğu öğrenilen kadının bir giyim firması için modellik yaptığı ve Taksim’de katalog çekimi yaptıkları öğrenildi.

Yana’nın yanındaki ekip tarafından şehrin en işlek ve popüler yerlerinden olan İstiklal Caddesi’nde ve nostaljik tramvay önünde fotoğrafları çekildi. Meydandaki vatandaşlar ve turistler de onları büyük ilgiyle izlerken, daha sonra Yana ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Trump’ın kızı Arabella’nın kıyafeti Türkiye’den

İLİŞKİLİ HABER

Trump’ın kızı Arabella’nın kıyafeti Türkiye’den

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0