Görüntü Taksim’den! Görenler yanına koşup fotoğraf çektirmek için yarışa girdi

Bir markanın katalog çekimi için Taksim Meydanı'nda poz veren Rus model vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar ve turistler kırmızı bir gelinlikle meydanda dolaşan modelle bol bol fotoğraf çektirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Taksim Meydanı ve İstiklal caddesinde dün renkli görüntüler yaşandı. Sıfırın altındaki soğuğa rağmen kırmızı renkli bir gelinlik giyen Rus model İstiklal Caddesi’nde dolaşmaya başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Model, caddede bulunan bir sokak satıcısının yanına giderek kendisine ikram edilen kestane kebabını yedi. Onu görenler ise şaşkınlıkla ne olup bittiğini anlamaya çalıştı.

Rus model kırmızılar içerisinde caddede ve meydanda gezmeye devam ederken çok geçmeden işin aslı ortaya çıktı. Adının Yana olduğu öğrenilen kadının bir giyim firması için modellik yaptığı ve Taksim’de katalog çekimi yaptıkları öğrenildi.

Yana’nın yanındaki ekip tarafından şehrin en işlek ve popüler yerlerinden olan İstiklal Caddesi’nde ve nostaljik tramvay önünde fotoğrafları çekildi. Meydandaki vatandaşlar ve turistler de onları büyük ilgiyle izlerken, daha sonra Yana ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Trump’ın kızı Arabella’nın kıyafeti Türkiye’den

İLİŞKİLİ HABER

Trump’ın kızı Arabella’nın kıyafeti Türkiye’den

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0