Hazır gelinlik nedir ve nasıl seçilir? 2021 yılının trendi hazır gelinlikler

Koronavirüs salgını, bütün tüketim alışkanlıklarında olduğu gibi evlilik alışverişinde de değişikliklere neden oldu. Aylar öncesinden başlayan ve üst üste prova edilerek hazırlanan kişiye özel dikim gelinlikler, yerini hazır gelinliklere bırakmaya başladı. İşte 2021 yılında trend olan hazır gelinlikler:

Geçtiğimiz yıl başlayan ve dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle binlerce çift evlilik hayalini 2021 yılına ertelemek zorunda kaldı. Kontrollü normalleşme süreci ile birlikte geçen yıl ertelenenler de eklenince, bu yıl düğün ve nikah organizasyonlarına talebin artacağı öngörülüyor. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlamaların ve sokağa çıkma yasaklarının devam etmesi, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin alışverişlerini de kısıtlı sürede tamamlamaya yönlendiriyor. Bu nedenle evlilik alışverişlerinin büyük bir bölümü internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Aylar öncesinden başlayarak üst üste prova edilen ve törene hazır hale getirilen gelinlikler de yeni normal düzende internet üzerinden satışa sunuluyor.

 Minimalist gelinlik nedir? En güzel minimalist gelinlik modelleri 2021İLİŞKİLİ HABER Minimalist gelinlik nedir? En güzel minimalist gelinlik modelleri 2021

Hazır gelinlikler, farklı stillere hitap eden model çeşitliliği ve fiyat avantajlarıyla gelinlerin satın alma tercihleri arasına girdi. Hazır giyimde kullanılan kalıplar gelinlik modellerine yansıtılıyor.

HAZIR GELİNLİK MODELLERİ

Suriyeli kadınlar AnkaraİLİŞKİLİ HABERSuriyeli kadınlar Ankara'da dikiş atölyesinde çalışıyor!

Önceleri gelin adaylarının farklı günlere yayılan ve en az 3 prova sonucunda nikah veya düğün törenlerine teslim edilen gelinlikler, hazır giyimde kullanılan beden ölçülerinin gelinlik kalıplarına yansıtıldığı modeller ile gelin adaylarına sunuluyor. Dünyanın farklı ülkelerinde yıllardır tercih edilen ve pandemi nedeniyle hız kazanan internetten satın alma yöntemi gelin adaylarına sunuluyor.

Dünyada her geçen gün daha fazla sayıda gelin adayı tarafından ilgi gören online gelinlik satışı, Türkiye’de de gelin adaylarına ulaştırılıyor.

Her tarza ve her bütçeye uygun olarak tasarlanan gelinlikler, ücretsiz kargo ile teslim ediliyor ve ihtiyaç olması halinde tadilatları da ücretsiz olarak yapılabiliyor. Gelinliklerin yanı sıra gelinlik aksesuarları, nikah elbiseleri ve duvak modelleri de yer alıyor. 

Ender Saraç'tan patates diyeti! Patates diyeti ile kilo verme yöntemi

İLİŞKİLİ HABER

Ender Saraç'tan patates diyeti! Patates diyeti ile kilo verme yöntemi

BİR YORUM YAPIN 0