Gelinliğinizi parlak ve ışıltılı bir görünüm ile tamamlamanın en kolay yolu, kombininize en güzel aksesuarlar olan gelin takıları kombinlemek olacaktır. Bu yıl çok sevilen ve gösterişli gelin takı setlerini sizlerle paylaşıyoruz. Peki bu sene gelin adaylarının en sevdiği takı setleri neler? İşte 2021 gelin takı seti modelleri ve fiyatları...

En görkemli düğünlerde muhteşem güzellikleriyle herkesi büyüleyen gelin takı setleri çoğu gelinlik modeline uyum sağlamaktadır. Fransız dantelli balık model gelinliklerden düz prenses kesimlere; otel düğünlerinden kır düğünlerine kadar her kategoride, mükemmel duruşlarıyla gelin adayları tarafından çok tercih edilmektedir. Ünlü isimlerinde düğünlerinde takmayı seçtikleri bu zarif takı setlerinin; inci, pırlanta gibi birçok seçenekleri bulunuyor. Altın setler özel geceler, nişan ve düğün takısı olarak özellikle tercih edilmektedir.

2021 EN GÜZEL GELİN TAKI SETLERİ VE FİYATLARI 

2021 en güzel takı setleri ve fiyatları

AY IŞIĞI KOLEKSİYONU DÜĞÜN SETİ ATASAY 14 Ayar | 23,2 Gr. Beyaz Altın 15.040 TL

Düğün takı setleri gerdanlık, bileklik ve küpeden oluşmaktadır. Altın 3'lü setler gündelik ve özel günlerde tercih edilmekte olup, zincirli kolye, yüzük ve küpeden oluşmaktadır.

Pırlanta setler görüntüsünde olan suyolu taşlı altın setler gelinlerin kombin oluşturmada vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Altın takı setleri modelleri tarza, altın ayarına, kullanım amacına göre çok fazla çeşit barındırmaktadır. Altın takı setleri fiyatları ürünün gramına ve altın ayarına, üzerindeki taşın değerine göre farklılık göstermektedir.

İLİŞKİLİ HABERAltın kolye zincir modelleri ve fiyatları! En güzel zincir kolye modelleri

Bilezikci Tuğralı 22 Ayar Altın Gerdanlık Kolye TRENDYOL 13.350,90 TL

Bilezikci Taşlı 11 Sıralı Trabzon Hasır Altın Set TRENDYOL 28.664,90 TL

7 Sıralı 14 Ayar Altın Trabzon Hasır Set Bilezikci FİYAT 21.689,90 TL

Bilezikci Taşlı Zincir Altın Takı Seti TRENDYOL FİYAT 6.244,72 TL

Altınkaya kuyumculuk Kadın Sarı Trabzon Set 22 Ayar 3 sıra Trabzon set TRENDYOL FİYAT 21.800 TL

İLİŞKİLİ HABER

Yaz ayları için bahçe dekorasyonu önerileri

BİR YORUM YAPIN 0