Ramazan için bütçe dostu kombin önerileri 2022!

Moda dünyasının her geçen gün gelişmesiyle giyim tercihleri de değişiyor. Şık görünmek kadar mütevazı bir duruş da sergilemenin önemli olduğu şu günlerde Ramazan'a özel bütçenize uygun kombin önerilerimiz var. İşte Ramazan'a özel bütçe dostu kombinler...

Paylaşımın ve bereketin bol olduğu Ramazan Ayı'nda sahur ve iftar sofraları için hazırlıklar tamamlandı. Bin aydan daha hayırlı olan Ramazan ayında oruç ibadetlerini yerine getiren insanlar iş hayatı dışında dışarı çıkmayı pek tercih etmezler. Ancak bazı iftar davetleri için arkadaşlarıyla sözleşen kadınlar özel kombinler oluşturmak için araştırma içinde olurlar. Şık görünmek kadar mütevazı bir duruşun da ön planda olması gereken bu ayda, giyimine düşkün bazı kadınlar bütçesine uygun kıyafetleri araştırmaya başladı. Biz de Yasemin.com ekibi olarak sizler için bazı kampanyaları göz önünde bulundurduk ve Ramazan'a özel bütçe dostu kombinler hazırladık.

RAMAZAN'A ÖZEL BÜTÇE DOSTU KOMBİNLER!

Yeşil ve bejin sağladığı kolaylık;

Yeşil ve bejin sağladığı kolaylık

Yeşil ve bejin sağladığı kolaylık

Her sezon vazgeçilmez renkler arasında olan bej ve kahve tonları uyumunu gizleyemediği yeşille yine buluştu. Bir davete giderken özellikle şık olmayı tercih eden kadınlar, Ramazan ayı için tercihlerini sadelikten yana kullanıyor. Güven duygusunu barındıran yeşilin tonlarıyla bejin arkadaşlığı, ton sür tonları andırmış. Genellikle iş dışında pek dışarı çıkmadığımız bu ayda, bütçeye uygun tercihler araştırılmaya başlandı. Biz de şık ama sadeliği seven kadınlar için yeşilin gülümsediği bir tuniği bej tonlarına giydirdik.

İlkbaharda pamuklu tunikler! 2022 pamuklu tunikler...İLİŞKİLİ HABERİlkbaharda pamuklu tunikler! 2022 pamuklu tunikler...

Elbiseler blazer ceketlerle uyum halinde;

Elbiseler blazer ceketlerle uyum halinde

Elbiseler blazer ceketlerle uyum halinde

Geçmişten günümüze kadar gelen blazer ceketlerin trend listelerinden çıkmaya hiç niyeti yok. Son 2 yılda giyim tarzlarının değişmesiyle ceketler artık her kıyafetin omuzlarında durabiliyor. Elbiselerle de uyum sağlayan blazer ceketler renkleri ve modelleriyle gardıropların gözde parçalarından olmaya kararlı. Kuşandığı her kıyafete şıklık getiren ceketlerden sizlere, Ramazan ayı için de seçtik. Özellikle dini vazifelere önem gösterilmesi gereken bu ayda sosyal aktivitelere biraz ara verildi. Bu durumda kadınlar, yalnızca özel davetler için daha uygun parçalardan kombin oluşma yoluna gidiyor. Bizler de bunu göz önünde bulundurarak sizler için bu kombin önerimizde Siyahın asilliğini, kırmızı ve bej tonlarının eşit yansıdığı elbiseyle buluşturduk. 

Blazer ceketlerle renk oyunu! Blazer ceket modelleriİLİŞKİLİ HABERBlazer ceketlerle renk oyunu! Blazer ceket modelleri

Manuka Etek ve Gömlek

Manuka Etek ve Gömlek

MANUKA / Desenli Düğmeli Etek Yeşil Papatya: 99,90 TL

MANUKA / Vikroia Brode Yakalı Tunik Off White: 169,90 TL

Manuka tunik ve pantolon

Manuka tunik ve pantolon

MANUKA / Tensel Uzun Tunik Bej: 179,90 TL

MANUKA /  Flare Paça Jean Buz Mavi: 299,90 TL

Hamilelikte çörek otunun faydaları nelerdir? Hamilelikte çörek otu ne zaman tüketilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Hamilelikte çörek otunun faydaları nelerdir? Hamilelikte çörek otu ne zaman tüketilmeli?
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0