Tesettür kadın giyiminde önemli bir yer tutan etek modası sürekli bir değişim yenilik içerisinde 2021 sezonuna girişi yapıyor. Bu yıl trend olan uzun etekler oldukça kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Rahat kalıplar ve kusursuz tasarımlarıyla 2021 Tesettür Etek modelleri stilinize çabasız bir zarafet katıyor. İşte tesettür giyime uygun en güzel uzun etek modelleri ve fiyatları...

Kadın uzun etek modelleri tesettür kadın modasının, sokak stilinin, hem gündelik hem de klasik şıklığın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. 2021 sezonunda vitrinlerde yerini alan birbirinden güzel uzun etek çeşitleri arasında kot etekler, kalem etekler, triko etekler, uzun, pötikare ve pileli etekler bulunuyor. Her dönem kadın modasının gözde parçalarından olan uzun etekler bugün de hem sokak stilinin, hem de ofis ve davet stilinin en önemli tamamlayıcı kıyafetlerinden biridir. Gardıropların vazgeçilmez parçaları arasındaki yerini koruyan etek modelleri gündelik hayatta, alışverişte, yürüyüşte, evde, sokakta tercih edebileceğiniz, konforlu ve zarif pek çok model bulunur. Her duruma ve ortama uygun en trend parçaların birleşimi olan uzun etek modellerini gelin hep birlikte keşfedelim...

EN GÜZEL UZUN ETEK MODELLERİ VE FİYATLARI 2021

Tesettür etek modellerini şık ve modern bir tarz ile yorumlamayı seviyorsanız ya da klasikten vazgeçemiyorsanız, etek kategorisindeki ürünlerle kendi tarzınızı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

LC WAKİKİ: Fiyatı 79,99 TL

Her tarza ve duruma uygun uzun etek ve tesettür etek kombinleri yapabilir, stilinize şık ve modern bir dokunuş verebilirsiniz. 

LC WAKİKİ: Fiyatı 79,99 TL

LC WAKİKİ: Fiyatı 89,99 TL

Renkli ve canlı uzun etekler, siyah etekler, lastikli etekler, triko etekler, kot etekler, pötikareli etekler ve klasik kesimler ile aradığınız pek çok farklı model bir araya geldi.  

KAMİL KESKİN FİYAT 109,99 TL

KAMİL KESKİN: FİYAT 159,99 TL

KAMİL KESKİN:FİYAT 119,99 TL

İLİŞKİLİ HABER

Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir?

İLİŞKİLİ HABER

Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır?

İLİŞKİLİ HABER

Bahar aylarında gardırobunuzda bulunması gereken 10 parça

BİR YORUM YAPIN 0